Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Kokemukasia pitkitetty orgasmi...edging

Mitäs tykkäätte? I love it😎 Tulee mahtavasti lopuksi. Kiva käydä orgasmin partaalla...useita kertoja. Ja sit antaa orkun tulla..
31467
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tykkään todellakin. Varsinki koko yön pitkitys ja laukeaminen ennen kuin lähtee töihin. Varmasti kivempaa olisi kokea naisen kanssa

Äänestä
  • Toinen tapa on katsella telkkaria ja istua kyrvän päällä sen ajan...

    Äänestä

  • sari6975 kirjoitti:

    Toinen tapa on katsella telkkaria ja istua kyrvän päällä sen ajan...

    Mee niuvanniemeen speden kanssa samaan koppiin hönö

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Mitäs tykkäätte? I love it😎 Tulee mahtavasti lopuksi. Kiva käydä orgasmin partaalla...useita kertoja. Ja sit antaa orkun tulla..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu