Minä ole rakastu sumi missi.

Voi ku hä ku kanas, ku voikukka. Paljo kukka suomi neito. Ei meill nii kaniast, Meil vain Scania. Voi ett, ku mie helisytän miun raggaall,,,,
260
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Sitä se helle tekee. Peräkammarissa levis pälli.

Äänestä
  • Se onkin aikamoinen tälli.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Voi ku hä ku kanas, ku voikukka. Paljo kukka suomi neito. Ei meill nii kaniast, Meil vain Scania. Voi ett, ku mie helisytän miun raggaall,,,,

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu