Voisko joku kertoo jos tiiätte niin mitään hyviä kauhutarinoita?:) Koska on vähän tylsää joten ois kiva lukee niitä!:) Ja siis voi myös laittaa jotain paranormaaleja asioita jos teille on tapahtunut mitään sellasta tai jos sun läheiselle on käyny jotain sellasta niin siitäki voi sanoo mut niinku kunmiski ymmärätte et mul on tylsää niin voitteko pliis laittaa jos te tiiätte jotain!:)
Hyviä kauhutarinoita
3
891
Vastaukset
- Anonyymi
Tässä tosi pelottava kauhutarina:
Olipa kerran Suomi24 ... - Anonyymi
Hämärä vyöhyke
Siellä on kulkuväylä toiseen todellisuuteen,jossa kaikilla pahoilla teoilla on seuraamuksensa jotkut eivät löydä sitä tietä koskaan toiset taas eivät välitä.
Mene peilin eteen ja laita kätesi vasten lasia odota mikään ei satuta sinua joskus se vie pidempään joskus hetken tunnetko madot tai toukat kuka tietää?
Ongelmana vain on jos sinä löydät sen et voi sanoa sitä kenellekkään kunnes sinä pääset läpi.
Ja sinä näet ne ja he viimein näkevät sinut. - Anonyymi
Tässä lisää. Suomen talvi ja jatko sodassa koettua.
https://youtu.be/zh4CZMy8jGg
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit986138KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti3495607Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei522649Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta
Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-20000117808521042066Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT1071768- 1241717
Puolen vuoden koeaika
Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro191613Tytti Tuppurainen nöyryyttää avustajiaan
Tytti Tuppurainen nöyryyttää SDP:n eduskuntaryhmän kokouksissa sekä avustajia että kansanedustajia. Hän nolaa ihmisiä ju1801267- 731187
Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan
Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään33998
