Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Anaaliseksi melkein ongelmana

mieheni pitää erityisen paljon anaaliseksistä. itsekkin olen jo ruvennut pitämään siitä, mutta kun joka ikinen kerta kun harrastamme seksiä niin hän muistuttaa mitä häntä tekisi mieli. miten voin sanoa "kiltisti" että seksi on muutakin ku perseeseen panoa!!!?? aluksi on todella hellä ja ihana, mutta kun en ihan joka helevetin kerta halua sitä, vaikka haluanki miellyttää miestäni.ääääääääää..
24076
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

strapon systeemi ja sano äijälles että sunkin tekee mieli panna perseeseen
ja jos se kieltäytyy niin ei sunkaan tarvi antaa JOS ET HALUA
mua harmittaa tuollaiset asiat että emäntä antaa vain sen takia että sais pidettyä miehensä tyytyväisenä

Äänestä
  • Juuripa näin. Aina jos/kun mies on ehdottanut anaaliseksiä, olen ehdottanut jotain tappia myös hänelle että minullakin olisi mukavaa. Eipä ole vielä yksikään mies suostunut. Enkä ymmärrä miksi pitää p..e reikään tökkiä, siellähän on ulostetta ja pöpöjä kasapäin. Peräsuolen sulkijalihaskin löystyy ja voit ajan mittaan saada pidätysongelmia. Eipä sen puoleen, vaippapeppusiahan notkuu joka chatissä, linee jo yleistä.

    Onko miehesi homo vastainen? Niillä yleensä on pohjalla mieltymys kokeilla mehenkin kanssa, mutta kun se on niin tuomittavaa niin nainen otetaan korvikkeeksi. Aivan kuin se olisi eri asia. Vaihtakoon mieheen jos haluaa ja etsi sinä itsellesi naisista pitävä mies! Itsekunnioitusta kehiin! Kukaan toista rakastava ei kinu toiselta sitä mikä on vastenmielistä. Mukavia juttuja riittää kyllä vaikkei kaikkea muotia seuraisikaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kiika84 kirjoitti:

mieheni pitää erityisen paljon anaaliseksistä. itsekkin olen jo ruvennut pitämään siitä, mutta kun joka ikinen kerta kun harrastamme seksiä niin hän muistuttaa mitä häntä tekisi mieli. miten voin sanoa "kiltisti" että seksi on muutakin ku perseeseen panoa!!!?? aluksi on todella hellä ja ihana, mutta kun en ihan joka helevetin kerta halua sitä, vaikka haluanki miellyttää miestäni.ääääääääää..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu