Mitä mieltä täällä ollaan tuosta kohutusta 20-vuotiaasta miljonäärilaulajabarbiesta?
Britneyn juttu seiskassa
Britneyllä hyvä perä
9983
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
britney on huora
En usko, että Britneyn tarvitsee koskaan tienata rahaa seksin avulla.
Luultavasti olet vain kateellinen Britneyn vartalolle, rahoille ja kaikelle sille mitä sinä et koskaan tule olemaan.
ai miten huora? mille perustat haukkumisesi. olen saanut tarpeeksi niistä huorista ja pukeista jotka toisia nimittelee vaikka itse ovat sellaisia.
Britney on pelkkä tuote, jota myydään seksillä ja ulkonäöllä. Tuskin on mikään sattuma, että neitosesta on rakennettu Pamela Andersonin kaksoisolento...
Britney ei todellakaan oo mikään Pamelan kaksoisolento!!! Pamela om ruma pumpattu olio ja Britney kaunis ja sillä on sopivasti silikoonia. Pamela on iljettävä huora!!
Mielestäni Britney Spears on tuote.
Tuote, koska hänelle tehdään kappaleet valmiiksi. Hänen lauluaan kuvaillaan "korkeintaa keskitasoiseksi". Britney on liian nuori laittaakseen silikonit! Vain täysi IDIOOTTI laittaa silikonit vain, jotta saisi levyjä enemmän kaupaksi.
Tottakai Britneyllä on "hyvä" kroppa. Kyse ei nyt kuitenkaan ole siitä, vaan siitä mihin hän tätä "mahtavaa" vartaloaan käyttää.
Otetaanpa esimerkiksi Britneyn videot, jotka on tehty isolla rahalla. Niissä pääosassa on tietenkin Britney. Videoissa (kuten I want to be a slave for you, vai mikä se nyt olikaan) Britney pukeutuu nahkahuosuihin, joiden päälle on laitettu stringit! Paidan virkaa toteuttaa pienin pieni riekale. Videon seksikkyydestä en edes jaksa aloittaa! Sanonpa vain, että Britney huoraa musiikillaan!!
Tuotteeksi Britneyn tekee myös kaikki se media ym. taustaporukka, jota isolla rahalla pyöritetään. Britney rukkahan ei osaa itse edes valita vaatteitaan, vaan "taustaporukka" valitsee nekin hänelle valmiiksi. Pitäähän Britneyn vaatteet olla hänen imagoonsa sopivat. Vaikka ei kuitenkaan HÄNEN imagoonsa sopivat, vaan "taustaporukan" hänelle luodun imagoon sopivat.
Tuotteeksi Britneyn tekee myös hänen ihmeellinen "olen neitsyt" selittelynsä. Hän nimittäin käyttää jonkinlaista käänteistä psykologiaa. Aluksi kertoo avoimesti suhteestaan saaden median kiinnostumaan, jonka jälkeen kääntää kelkkansa kokonaan selittämällä, hymyssä suin, että hänen seurustelunsa ei kuulu medialle lainkaan. Ihmisiähän tunnetusti kiinnostaa kielletty hedelmä. Niinpä medialla alkaa kulta-aika, kun he alkavat tyrkyttää kuluttajille kaikenlaista "uutisia".
Tuotteeksi Britneyn tekee myös kaikki se ylimääräinen mitä hänen ympärillään pyörii. Musiikkiahan hänen pitäisi TEHDÄ, eikä pyörittää, hänelle varmasti OIKEIN tuotokasta, mediasirkusta!
Kiitos.
Mitä veikkaatte monellekko Britney on joutunut antamaan, jotta on saavuttanut suosionsa ja kaikki sopimukset!?
Enrigue ja Britney rantakuvissa! Britney yhdessä yläosattomissa (takaapäin)! Käykää katsoon! Nää on varmaan torstaina seiskassa?
Britney on päässyt noin hyvin laulaja urassaan etenemään koska vastaa nykypäivän naisihannetta eikä ujostele näyttää paljasta pintaa tai perseen keikutusta. Jos britney olisi ns. ruma ei hänestä olisi koskaan kuultukaan!
toiseksi britney: "haluan olla kaikkien nuorten tyttöjen ihanne" B laulaa kuitenkin videossaan I´m slave for you ja ähkii minkä kerkiää. Musiikkivideota ei voi mielesetäni sanoa MUSIIKKI videoksi. Sekö on sitten sen B:n mielestä naisen tehtävä: olla seksiorja miehille.