Ei ainakaan vielä ole. Pääministerinä julkisuushaku on veronmaksajille kallista ja liian usein menee pääministerin viranhoidon edelle.
Vaadin veronmaksajien rahoilla toimivan julkisuutta luovan avustajajoukon kustannusten julkaisemista. Heti. Muuten meillä on pian oma Kremli. Tämä voi olla viihdyttävää, mutta se ei ole sama kuin hyvä.
Hyvää Pride-ainesta. Ensin kasvu aikuiseksi ja sitten katsotaan on tyttö presidenttiainesta.
3
68
Vastaukset
- Anonyymi
tämä on sairaloisten jonkun tai joidenkin demaripunikin tapa saada aikaiseksi julkisuuta ja pidettyä jatkuvaa ulostuloa tarpeellisena ettei vaan aihe sammu . Siitä ei tarvi välittää keiden joutilaiden ajankulusta kaikki on pois kun mitään ei tarvi itse kustantaa tai kustannuksista vastata
- Anonyymi
Ei sovi pääministerin arvovallalle olla mukana missään homotapahtumassa!
Marin romuttaa kaiken uskottavuuden pääministerin ja hallituksen toiminnoista!!
Aivan liian nuori tehtävään, johon häntä ei olisi pitänyt valita.- Anonyymi
ei ole edes kehityskelpoinen. kallis maskotin irvikuva suomalaiselle veronmaksajalle
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 123169
- 181801
Muistatko vielä viime kesän "sutinat"?
Kohtalo vai mikä lie järjesti, että törmäiltii jatkuvasti toisiimme. Ihan uskomatonta, koska eihän me mitään ikinä sovit191662En tullut, koska käytit päätäsi.
Ja koska ihmiset pilaavat sillä mahdollisuudet, kaikki mikä toimii vaatii oman lähestymistapani. Kun levittää punaisia m321555- 731553
- 231511
- 281360
Miten lasketaan?
Ompa ollut valtava ihmismassa taas Folkkaajia liikenteessä. Miten noin 2200 lipunostaneesta muodostuu 11000 kävijää?.91334Hyvää Huomenta Rakas Neiti
Hyvää Huomenta Nainen🤗 Kaikkea hyvää toivon sinun päivääsi😘 Näin toivoo mies111284Kulta, sovitetaanko joku ilta avainta lukkoon?
Musta tuntuu että me ollaan pari. Olisi ihana saada asialle sinetöinti viemällä suhde päätyyn asti. ❤️ Rakastan sua ikui341262