Olen tavannut viitisen kertaa mukavantuntuisen miehen reilu kuukausi takaperin. Mies vaikutti olevansa ihastunut samoin kuin itsekin olen ja mies soittaa joka ilta pitkän puhelun. Kaverinsa puheista (soittivat yhdessä baari-iltana) sain käsityksen, että mies tykkää minusta vahvemmin kuin luulin.
Mutta, asumme samassa kaupungissa. Näemme tosi harvoin, miehen vuorotyön ja menojen takia. Lomallaan ollessaan minulle ei sitten yhtäkkiä ollutkaan aikaa, vaikka kuvittelin, että työ ei ainakaan ole nyt este, mutta....joka ilts hänelle ilmaantuu esteitä. Itse olen päivät työssä.
Olenko varalla ja pelkkää juttuseuraa puhelimessa?
Olen kutsunut miehen kylään, eipö ole näkynyt. Kerkesin jo olla hetken onnellinen kuvitellessani, että hän välittää ja on kiinnostunut. Emme ole harrastaneet seksiä vielä, hyväilleet hiukan. Siinä kaikki, toki käsitin, että mies olisi mielellään jo edennyt siihen vaiheeseen, mutta haluan varmistua miehen kiinnostuksesta, että se on oikeaa, eikä vain panohakua.
Eikö ihastunut, kiinnostunut mies raivaisi esteet pois ja saapuisi tapaamaan, jos siis todella haluaa edetä?
Kertokaas tuhlaanko taas jännämieheen aikaani
8
52
Vastaukset
- Anonyymi
Olen siis ihastunut suhun.
- Anonyymi
Olet varanumero.
- Anonyymi
Onko kiihottavaa vastailla tähän tyyliin näihin jännämiehen kirjoittamiin tarinoihin?
- Anonyymi
5x eikä seksiä? Tuskin on kiinnostunut ja jos ei ole aikaa. Siirrä katsees muualle
- Anonyymi
Eipä tuo kovinkiinnostuneelta vaikuta.
- Anonyymi
Pelimies jolla monta rautaa tulessa.
- Anonyymi
paha sanoa
- Anonyymi
Tuota jännämihen saa jos on valmis olemaan heti intohimoinen ja seksissä itsevarma... Noi tunnediipadapar ja nyhveroinit kuuluu tavisjuttuihin...
Tai ujoilke ihmisille...
Sullon väärä miestyyppi tunteiden hitaaseen ja syvöliseen kehittelyyn...
Jänmämiesten maailmassa naisen oskallettava ja haluttava toimi heti kun tilaisuus tulee...
Ole rohkea jänö ja ota mies jonka haluat...
Olet varalla tai hänellää on jo joku muu jota panee... Ja sun juna meni jo
Onnea seuraavalle yritykselle...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 703169
- 622515
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.562156Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1942075- 551972
- 421604
- 401570
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t141273EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1391188- 61103