Aito Säästöpankki

Käteisen nosto loppuu elokuussa ja lähin pankki missä rahaa saa nostaa taitaa olla Ikaalinen sekä Huittinen.Palvelua ei siis enää saa.
3470
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Sitten vaan automaatista nostamaan, jos käteistä jostain syystä tarvitsee.

Äänestä

Nostin käteistä pankin konttorista varmaan joskus kymmenen vuotta sitten. Automaateista kun sitä saa nostettua.

Äänestä

Postiin voi tilata pankista käteistä rahaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Käteisen nosto loppuu elokuussa ja lähin pankki missä rahaa saa nostaa taitaa olla Ikaalinen sekä Huittinen.Palvelua ei siis enää saa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu