Saatat sinä olla varattu

mutta älä tänne sitä sönkötä kun en tiedä onko sulta vai ei.
En tiedä onko jokin sinulta vai ei vaikka tietäisin sun täällä käyneen.
Se varausasia pitää selvittää livessä. Täällä ruikutus ei auta ketään.
250
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kyllä olen varattu juhannuksena tapasin hänet. Eli sen pituinen se.

Äänestä

Tublabuukattu olisin, jos toinen herrasmies vain ymmärtäisi. Ja en sönkötä, olen varsin suora.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

mutta älä tänne sitä sönkötä kun en tiedä onko sulta vai ei.
En tiedä onko jokin sinulta vai ei vaikka tietäisin sun täällä käyneen.
Se varausasia pitää selvittää livessä. Täällä ruikutus ei auta ketään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu