Ekaa kertaa pimppiä nuolemassa

Anonyymi

Tästä on jo aikaa vuosikymmeniä ja vieläkin nolottaa. Itseasiassa vielä toisellakaan kerralla en ollut päässyt jyvälle mitä pitää tehdä (kaksi eri naista). Itse kiihotuin kuitenkin kovasti ja toivottavasti raju pano käänsi mittarit positiiviseksi. Lyhyesti sanottuna kielestä ei ole mulkun korvikkeeksi. Kumpikaan em naisista ei antanut ohjeita ja pornofilmejäkään en riittävän tarkasti ollut katsellut, sanottakoon puolustukseksi.

Miten muilla? Löytyikö klitoris ensi yrittämällä?

4

1019

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kyllä se sieltä yleensä löytyy ja yleensä saan naiselle orgasmin nuoltua kans. Ihan vain vinkiksi, että suurin osa naisista saa nuolemalla orgasmin paljon paljon helpommin kun panemalla. Ja toisena vinkkinä, älä nyt hyvä mies koita pornosta mallia katsoa. Sieltä ei kunnon vinkkejä saa vaan kysy suoraan naiselta mikä tuntuu hyvältä.

    • Anonyymi

      Pornosta saat kaiken mitä suihin ottoon tulee 1.5mrd, videon ja kuvan kanssa, mutta kun pornossa hyvin harva mies alentuu nuoleen naista ja sekin muutaman minuutin view2point n.kymmenen sentin päässä pillusta, niin sitten lesboiluista mallia. Siis porno se on se maailman paras opas blowjobiin, anaaliin sekä lesboiluun, mutta kun jokainen nainen on yksilö, niin livenä rakkaasi kanssa ilman em. homo agendaa, tyttösi on paras.

    Ketjusta on poistettu 25 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!

      "Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti
      Maailman menoa
      241
      45300
    2. Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.

      KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!
      Maailman menoa
      30
      11223
    3. Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %

      Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy
      Maailman menoa
      184
      10834
    4. Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta

      Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump
      Maailman menoa
      36
      9701
    5. Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.

      IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla
      Maailman menoa
      85
      8508
    6. Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija

      https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua
      Maailman menoa
      223
      6501
    7. Pirjo sanoi Esalle

      Painu sinä Esa hevonvittuun... johon Esa? Laittakaapa ehdotuksia. # ==================== # APUFUNKTIO: satunnainen kok
      Maailman menoa
      0
      3200
    8. Jos mä joisin

      Itteni känniin nyt, voi olla että mä tunnustaisin sulle kuinka ihastunut oon ollu suhun viimeiset 2 vuotta. Eikä mua pys
      Ikävä
      28
      2202
    9. Tänään torille

      Tänään kuulema torilla tapahtuu klo.20. Tulkaaha paikalle kattoon.
      Hyrynsalmi
      32
      1545
    10. Koulu-uhkaus.

      Meinaatteko päästää lapsenne kouluun, niin kauan kun tämä uhkaaja siellä myös on? Tekijä on kaikilla tiedossa.
      Hyrynsalmi
      26
      1490
    Aihe