Ajatus harhailee

..tänään ihan jossain muualla kuin luvuissa..
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Joku voi huomata kun nänskät nöpöttää

Äänestä
  • Niin, sexisähän se on aina muelessä kun ajatus harhailee...🙄

    Äänestä

Taidat olla ihastunut.

Äänestä
  • Ollut jo pitkään, nyt lähinnä haaveilen kaipauksesta.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Ollut jo pitkään, nyt lähinnä haaveilen kaipauksesta.

    haaveilen =haahuilen

    Äänestä

Varo, ettet näppää vääriä määriä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

..tänään ihan jossain muualla kuin luvuissa..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu