Kaikkien on vuoron perään päästävä esittelemään tissi ja persuskuviaan joko alasti tai stringeissä. Onko tämä joku uusi normi vai?
Mikä näitä Suomen naisjulkkiksia vaivaa?
4
134
Vastaukset
- Anonyymi
Keski-ikäisten naisten voimaantumis riitti- näytellään korjattuja osia ja otetaan isosta maailmasta mallia..jotenkin säälittävää päteä vanhana akkanakin vielä.
- Anonyymi
Lapsellisia akkoja, teini asenne että katsokaa m ua ,,,minä olen vielä kaunis! Jotain täytyy todistella,se voimaantuminen tulee ilmeisesti että paljastetaan koko ruho vanhoilla päivillä-se on terapiaa näille huomion kipeille harakoille mitlä on pellejä,täytyy todistella vielä jotain jollekin,,,ja sitten ne kehuu että -miehenekin on ylpeä kun rohkenin paljasyella paikkojani kaikille,,,sääli mitä naakkoja,ottaa mallia ison maiilman vanhoista diivoista,feikkejä
- Anonyymi
Ei pätkääkään kiinnosta kenellä on tatu tai kuka on ollut ja missä, kenen koiralta on kynsi katkennut, kertonee tavasta tunkea framille, muttaa lehdet tekevät itsestään kyseenalaisen kertomalla.
- Anonyymi
Elina Gustafsson ja Ansku Bergström muuttivat yhteen,,, onkohan noillakin arvoalueella oleva yläkerran kattoterassi?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Et siis vieläkään
Et ilmeisesti ole vieläkään päässyt loppuun asti mun kirjoituksissa täällä. Kerro ihmeessä sit, kun valmista 😁 tuskin k542409Hyvä että lähdit siitä
Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖281759Koronarokotus sattui oudon paljon nyt sairaanhoitaja Tanja 46 istuu pyörätuolissa
Pitkä piina piikistä Kun Tanja Vatka käy suihkussa, tuntuu kuin ihoa revittäisiin raastinraudalla irti. Hän on kärsinyt701434Olisitko mies valmis?
Maksamaan naisellesi/vaimollesi/tyttöystävällesi elämisestä syntyvät kulut, ruokailun, vuokran ja muut välttämättömät me2381320- 1191154
Yritin saada
Vastauksia mutta et voinut olla rehellinen ja kaiken kannoin yksin. Halusin kovasti ymmärtää mutta en voi enää ymmärtää.13990Kronikat..
Mikä hele… on tää yks kronikat mikä suoltaa facessa kaikkea julkaisua ja AINA samoista firmoista imatralla??? Eikö ne mu11963vieläkin sanoa voin...
💖💛💖💛💖💛💖💛💖 💛 Beijjjbeh 💛 Kaks vuotta tänään täällä. Miten hitossa jotkut on jaksaneet kymmeniä vuos23948- 68933
- 59856