Mikä näitä Suomen naisjulkkiksia vaivaa?

Anonyymi

Kaikkien on vuoron perään päästävä esittelemään tissi ja persuskuviaan joko alasti tai stringeissä. Onko tämä joku uusi normi vai?

4

126

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Keski-ikäisten naisten voimaantumis riitti- näytellään korjattuja osia ja otetaan isosta maailmasta mallia..jotenkin säälittävää päteä vanhana akkanakin vielä.

    • Anonyymi

      Lapsellisia akkoja, teini asenne että katsokaa m ua ,,,minä olen vielä kaunis! Jotain täytyy todistella,se voimaantuminen tulee ilmeisesti että paljastetaan koko ruho vanhoilla päivillä-se on terapiaa näille huomion kipeille harakoille mitlä on pellejä,täytyy todistella vielä jotain jollekin,,,ja sitten ne kehuu että -miehenekin on ylpeä kun rohkenin paljasyella paikkojani kaikille,,,sääli mitä naakkoja,ottaa mallia ison maiilman vanhoista diivoista,feikkejä

    • Anonyymi

      Ei pätkääkään kiinnosta kenellä on tatu tai kuka on ollut ja missä, kenen koiralta on kynsi katkennut, kertonee tavasta tunkea framille, muttaa lehdet tekevät itsestään kyseenalaisen kertomalla.

    • Anonyymi

      Elina Gustafsson ja Ansku Bergström muuttivat yhteen,,, onkohan noillakin arvoalueella oleva yläkerran kattoterassi?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Oletko kertonut jo muille tunteistasi?

      Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.
      Ikävä
      77
      4602
    2. Olisin ottanut sinusta akan itselleni

      Mutta olitkin aika itsepäinen ja hankala luonne.
      Ikävä
      180
      1867
    3. Ei sua pysty unohtamaan

      Ei vaan yksinkertaisesti pysty
      Ikävä
      124
      1570
    4. Kerro todelliset motiivit

      kaivattuasi kohtaan?
      Ikävä
      122
      1081
    5. Hei, huomenta komistus

      Yllättääkö, että olet heti mielessä. Mukavaa päivää upea ❤️
      Ikävä
      35
      1026
    6. Miten minusta tuntuu että kaikki tietää sun tunteista mua kohtaan

      Paitsi suoraan minä itse, vai mitä hlvettiä täällä tapahtuu ja miksi ihmiset susta kyselee minulta 🤔❤️
      Ikävä
      16
      1011
    7. Sunnuntain terveiset kaivatulle

      Mitä ajattelet hänestä tänään? Mitä haluaisit sanoa hänelle?
      Ikävä
      78
      923
    8. Hyvää huomenta!

      Mietin miten suhtaudut minuun, jos kerron tunteista. Voinko enää sen jälkeen olla samassa paikassa kanssasi, jos koet as
      Ikävä
      78
      852
    9. Miks et tahtonut

      Enää nähdä? Haluaisin ymmärtää
      Ikävä
      47
      843
    10. Mulla on tarkat korvat

      Kuulin sun äänen ihan selvästi.
      Ikävä
      4
      808
    Aihe