Korruptio rehottaa

Pahemman luokan kusetusta ja uskomattomia p**** puheita.

https://www.aamulehti.fi/tampere/art-2000008939875.html

Vesi on jo nyt pelkkää myrkkyä!
6122
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

vihreää levää rannat täynnä

Äänestä

Voi hitsin pimpula ja ettienettä! Pannahinen ja kääk!

Äänestä

Ei kalat tuollaisessa rutalammikossa elä.

Äänestä
  • Eikä niitä syö Erkkikään

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Eikä niitä syö Erkkikään

    Just söin yhden.
    T: Erkki

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Just söin yhden.
    T: Erkki

    Katsoppa illlalla, valaisetko pimeässä

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Pahemman luokan kusetusta ja uskomattomia p**** puheita.

https://www.aamulehti.fi/tampere/art-2000008939875.html

Vesi on jo nyt pelkkää myrkkyä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu