Westerlund

Niin, onko Westerlund teidän mielestä hyvä valmentaja Suomelle?Pitääkö vaihtaa ja kuka tilalle?
6565
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ei,Pitää,Summanen. =)

Äänestä

minun mielest erkka on vähä sellanen hiirulainen että ku pitäis joukkuetta vähä piiskata ni ei lähe äijäst kovuutta.summanen oli kova mut oliko liian kova?tamminen vois yrittää

Äänestä

Summanen tietenkin, koska se on jo valmiina palkkalistoilla. Erkka ei saa näköjään hommaa pelaan -> liian hiljainen.

Äänestä

Ei hitossa! Totta hitossa! No Summanen hitossa!

Toi Westerlund pitäis laittaa mailanlapaan erkaksi. Tilastojenkin pitäisi jo kertoa jotain. Eiks Antsakin jo sanonut, että kymmeniin vuosiin ei olla jääty kahdeksan parhaan joukon ulkopuolelelle. Nyt se on luultavasti edessä tai ainakin oli lähellä.

Äänestä

Ei kaikesta voi valmentajaakaan syyttää. Mutta kun joukkuetta ei vaihdeta niin...
Tosin tästä joukkueesta vaihtaisin heti nämä muutamat keskieuroopan pölynpyyhkijät.
Kyllä rami olisi mielestäni parempi pitämään tuon lammaslauman koossa.

Äänestä
  • Minä Kullervo Kammola olisin hyvä valmentaja Suomelle, koska minä olen Kullervo Kammola ja Tampereelta nääs.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Summanen kirjoitti:

Niin, onko Westerlund teidän mielestä hyvä valmentaja Suomelle?Pitääkö vaihtaa ja kuka tilalle?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu