Moi taas tännekin!

Ei mitään uutta, ei ole ikävä.
Lakatkaa tekin ikävöimästä.

Ei muuta, se on taas näkemiin.
7106
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Koitetaan koitetaan. Parempihan se on. Näkemiin.

Äänestä

Samoin täällä, ei ole ikävä.

Äänestä

T.trolli

Äänestä

Joo ei täällä kannata kuin käväistä jos viitsii sitäkään. 👵

Äänestä
  • Näinpä🤣 .. ei missään päätä eikä häntää!

    Äänestä

Mun kaksoisolento🤣

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Ei mitään uutta, ei ole ikävä.
Lakatkaa tekin ikävöimästä.

Ei muuta, se on taas näkemiin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu