Kuulin vähän aika sitten ekaa kertaa findom-fetissistä. Mua on aina kiinnostanut dominointi, koska edessäni mateleva mies, joka palvoo minua, on todella kiihottavaa. Kuulin sitten vähän aika sitten findomista ensimmäisen kerran, ja se kuulosti ihan minulle sopivalta, koska siinä on mahdollisuus ihan julkiseen dominointiin. Haluaisin niin kierrellä kaupoissa ostattamassa kaiken haluamani jonkun tahtooni alistuvan vässykän seuratessa perässä. Tosin suurin osa findomistakin tuntuu tapahtuvan vain netissä.
Onko täällä kukaan kokeillut sitä? Miten paljon rahaa meni? Millainen suhde teillä oli?
Findom-kokemuksia
Anonyymi
7
3668
Vastaukset
- Anonyymi
Kokemus oli mukava ja antoisa.
- Anonyymi
Tääl olis sulle paypig jos kiinnostais kokeilla
- Anonyymi
Findommee kirjoitti:
Totta kai kiinnostaa, jos olet minulle sopiva.
Voiks suhun ottaa jossain yhteyttä niin voidaan kattoo oonko sopiva
- Anonyymi
Findommee kirjoitti:
Totta kai kiinnostaa, jos olet minulle sopiva.
Tein ilmiannon sääntöjen vastaisesta profiilista
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tein ilmiannon sääntöjen vastaisesta profiilista
Irrotin jarruletkun sun Golfista 🤭
- Anonyymi
Hei! Oma stream. Sisäänkäynti kaikille, jotka haluavat pitää hauskaa 👉 http://arara-ik.com/H/A8v3J6
Ketjusta on poistettu 44 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1301876
- 1211355
Postimerkki kirjeeseen ja kortiin maksaa jo 3 euroa!
https://yle.fi/a/74-20229241 Kyllä tämä on järjetön hinta, Posti tuhoaa itsensä tällä hinnalla, täytyyhän Postin "Herro1401140Keitä oli kunnanjohtajan erottajat?
Kouluja ei ole varaa ylläpitää mutta johtajasopimukseen palaa 100000 euroa ja uuden johtajan hakuprosessi maksaa kymmeni591051- 491039
Atte Harjanne usuttaa eläkeläisvihaan
Karmeeta kuultavaa aamun uutislähetyksessä, kun Atte Harjanne, tunnettu eläkeläisvihaaja, suitsii sukupolvien välistä v2661008- 1341005
Mä oon tyytyväinen, että ei ole enää tunteita.
Samalla tajusin, että sun kohdalla tykkäsin enemmän niistä tunteista kuin sinusta persoonana. Halusin väkisin nähdä sinu58819Helsingin Mäntymäki muuttui Kultajuhlan jälkeen kaatopaikaksi.
Mitä se kertoo jääkiokosta ja lätkäfaneista? Saikkua huomenna huusi fani yöllä?77816Milloin bikineistä
Tuli juhla tai esiintymis asu? Pikkasen harkintaa vois käyttää. Bikinit kuuluvat uimarannalle. No, mitä maailman tähdet81816