Mikä Livolla vastustaa?

Mikä siellä Livolla on hätänä!
Kylällä tapahtuu vaikka mitä mutta yhteistyö ei onnistu eri toimijoiden välillä.
91266
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Jos ei pysty yhteistyöhön, niin turha siitä on lehdissä ruikuttaa.

Äänestä

Kateus, uskonto ja vain livolaiset ovat valio porukkaa ajatus. Yli-Livo ja Ala-livo ei ole mitään vain me livolaiset ollaan jotakin.

Äänestä

Mökkiläiset vaan haitolla pyörii!

Äänestä
  • Onko mukavaa vastailla itse omaan aloitukseen?

    Äänestä

  • Miten ne sinua haittaa kerro nyt

    Äänestä

Siinähä se on kylä kuin muutkin

Äänestä

Eipä saa jakokunta myytyä tontteja!

Äänestä
  • On kuulemma myyty tontti koulun takaa, sillan vierestä. Paljon oli ollut kiinnostusta maapalaa kohtaan.

    Äänestä

Paprempi kun kukaan ei möisi mitään!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Mikä siellä Livolla on hätänä!
Kylällä tapahtuu vaikka mitä mutta yhteistyö ei onnistu eri toimijoiden välillä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu