Tahtoisitko

Anonyymi

Sinä nainen joka olet aina halunut ratsastaa miehen kasvoja kunnes squirttaat, ilmianna itsesi.
Pääkaupunkiseutu

6

959

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Täytyy nyt tuottaa sinulle pettymys, mutta naiset eivät toimi noin.
      Nainen tarvitsee ejakuloidakseen yleensä pitkäkestoista penetraatiota ja vieläpä tietyssä kulmassa ja taidolla tehtynä.
      En minä ainakaan ejakuloi suuseksistä, ikinä.
      Olet ehkä katsonut liikaa pokea jossa ruiskitaan vesipullosta ja filmi pätkitään niin että näyttäisi aidolta.
      Naisen ejakulointi on myös tosielämässä aika harvinaista,eikä se suihkua kuin suihkulähde.
      Itse olen ejakuloinut yhden partnerin kanssa ja harjoittelua oli paljon takana kyseisen ihmisen kanssa, ejakulointia tapahtuu kuitenkin vain ehkä n.20% seksikerroista jos sitäkään.
      Suurin osa ei ejakuloi ollenkaan johtuen mm.liian lyhyestä seksistä ja huonosta esileikistä.

      • Anonyymi

        Kirjoitat, että nainan tarvitsee yleensä pitkäkestoista penetraatiota...

        No voin sanoa kokemuksesta, että kun on hyvin tehty esileikki, niin lähes jokainen kerta johti ejekulointiin. Aikaa meni noin puolestatoista minuutista kolmeen minuuttiin.


      • Anonyymi

        Älä huoli, et sä mulle oo pettämystä tuottanut..
        Mutta sen verran että kaikki naiset eivät ole samanlaisia kuin sinä...
        Olen saanut kasvoni märäksi monta kertaa tuolla tavalla ja nautin...
        Josset usko niin voidaanhan sitä aina kokeilla?
        Yhteisen kivan merkeissä.
        T: aloittaja


    • Anonyymi

      Huomaatte jokaisessa "Ketjusta on poistettu monia sääntöjenvastaista viestiä." eivät tarkoita sitä että joku keskustelija olisi kommentoinut tähän ketjuun niin monta kertaa ja sen olisi sitten joku toinen keskustelija ilmoittanut poistettavaksi, ja viestit olisivat poistuneet.

      Ei. Homma ei toimi noin yksinkertaisesti!

      Nuo poistetut viestit ovat bottien lähettämää mainosroskaa. Kun botti lähettää mainosviestin, palstaa valvova algoritmi, joka on myös botti eli ohjelmanpätkä, huomaa että mainosroskaa on tullut ja se poistaa sen kyseisen viestin silmänräpäyksessä!

      Käytännössä kyseinen viesti ei ehdi edes näkymään tällä palstalla, kun se on jo poistunut. Mutta, vaikka se ei näy palstalla, se kuitenkin lisää aina yhden luvun tuohon ketjusta poistettujen viestien lukumäärään.

      Nyt sinä tietysti terävänä henkilönä ihmettelet että miksi täällä kuitenkin on tuota mainosroskaa? Siksi että palstaa valvovat botti ei ole ihminen ja se ei pysty tunnistamaan kaikkea roskaa. Roska pystytään tunnistamaan sekä lähetyskohteesta, eli osoitteesta, tietyistä avainsanoista ja muusta vastaavasta selkeästi tunnistettavasta ominaisuudesta. Jos noita avainkohtia ei ole botin "tietoihin" lisätty, niin silloin ne pääsevät palstalle.

      Eli lyhyesti sanottuna, sinun avauksesi, jotka eivät ole novelleja, eivät ole herättäneet intohimoa puoleen eikä toiseen. Sen sijaan ainoa mitä noille sinun avauksille on nyt tehty, on se että ne on ilmoitettu poistettavaksi, koska sinä et A) Kirjoita novelleja ja B) Et keskustele.

      Sinun pitäisi xx- vuotiaana omata jo sen verran järkeä että ymmärrät tämän! Koska jos et sitä suostu ymmärtämään, se tulee tarkoittamaan sitä että toistuvien sääntörikkomusten vuoksi sinut tullaan bannaamaan tältä sivustolta lopullisesti ja kirjoittelusi loppuu tällä sivustolla siihen!"

      (Tällaisia viestejä "anonyymi" suomi24 sivujen "imagosta" huolissaan oleva botti-ukko/ trolli tai muu onneton...lähettelee eri sivuille kirjoittaneille!
      Nyt ennakoiden tulevaa saatte sen tässä myös! Siis ei liian asiallisia avauksia *A ja *B vaan toimintaa räiskettä ja rivoutta ja rikollista niitä säännöt sallii nyttemmin!)

    • Anonyymi

      Hirveän pitkän vuodatuksen sait aikaiseksi, näkee jo päälle päin kuinka yksinäinen narsistinen pihtari olet..
      Vitun trolli

      • Anonyymi

        Juuri näin oikea meinki!👌


    Ketjusta on poistettu 42 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuinka Riikka Purra on parantanut Suomen kansalaisen elämää?

      Haastan kaikki perussuomalaisten kannattajat kertomaan konkreettisia esimerkkejä kuinka Riikka Purran harjoittama politi
      Maailman menoa
      78
      3832
    2. Iso poliisioperaatio Lapualla

      Paikalla oli silminnäkijän mukaan myös kolme ambulanssia. https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011924650.html Onko virpo
      Lapua
      64
      3574
    3. Diesel-ammattilainen kehuu Sanna Marinia

      "Sanna Marinin (sd) hallitus loi neljä vuotta sitten väliaikaisen polttoaine­tuki­järjestelmän, kun energianhinnat nousi
      Maailman menoa
      47
      3217
    4. Pitkänperjantain kunniaksi tekoälyn analyysi Riikka Purran kirjoituksesta

      🧠 Mitä se kertoo "riikka"-nimimerkin lähijunassa tapahtuneesta? 1. Asenteellinen ja epäasiallinen sävy: Kirjoitus purs
      Maailman menoa
      64
      3030
    5. 100 prosentin perintövero korjaisi myös Hitas-ongelman

      Moni ei uskalla kieltäytyä perinnöstä maineen menettämisen uhalla, joten sitten tulee näitä tilanteita, joissa joutuu es
      Maailman menoa
      56
      2625
    6. Riikan antisakset leikkaavat bensan hintaa ylöspäin

      Sannan aikoina bensaa sai 1,3 euron litrahinnalla ja Riikka leikkasi sen euron ylemmäksi reiluun 2 euroon. Joko on saks
      Maailman menoa
      37
      2187
    7. Sukupuolineutraalit liikennemerkit yksi persujen älynväläys

      Samassa rytäkässä kaikki syrjäseutujen bussipysäkkien liikennemerkitkin vaihdettiin, vaikkei bussia ole liikennöinyt enä
      Maailman menoa
      52
      2149
    8. Olen aika varma

      että meidän tiemme risteäminen oli ainutkertainen tapahtuma elämässäni. En tule koskaan kohtaamaan ketään muuta, joka sa
      Ikävä
      61
      2037
    9. Oletko nähnyt hänet ilman...

      Vaatteita!?
      Ikävä
      53
      1981
    10. Oon niin surullinen

      Ettei meistä tullut sitä mitä toivoin
      Ikävä
      51
      1726
    Aihe