Ettei Sofia löydä muuta rahoittajaa kuin Stefun. Kohta taas mennään😆
Lyödäänkö vetoa?
Anonyymi
2957
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 29
Vanhimmat
Juoruja liikkuu että olis Jesper niminen tanskalainen kiikarissa <3
Ei hauska vaan säälittävä 😠 Sofia on tunnettu siitä, että vokottelee röyhkeästi varattuja miehiä. Jesper tuskin kuitenkaan haksahtaa moiseen vahanukkeen, eli tyytyköön Sofia vaan Stefuunsa!
Katsoin sen instassa Sofian käsi on kauniisti taas naisen polven päällä.Lespon piirteitä näyttää olevan ja viimeksi suuteli suoraan suulle naista veneellä.
Ei ainuttakaan Sofia-ketjua ilman Martinaa 🤣
No Sarkasmilla tuon ajattelin ,kun sillä on tapana vähän tuollaiset elkeet .
Ilmeisesti ei saa miehen puolta .
Voi rakas, pilkut(,) kun elkeet paljastaa sinut,,,
Ei kiinosta juopot naiset,katson mieluummin henkilöitä jotka viettävät terveellistä ja raitista elämää.
Ja jatka ed. katselua..
Kyllä Sofia miehen löytää. Pitää vain katsoa ensin että kenet. Esim. Didem löysi kauan harkittuaan, oikean kultakimpaleen. Perinöillään ja suvun kautta saamillaan osinkotuloillaan elävän tyhjäntoimittajan.
On varmaan Didemin elämän suurin saavutus .....LOL
Voi silti olla, että luuviulu Didemi ei pääse maaliin saakka eli avioliittoon...ja tuollaiset suvut suojaavat rahansa onnenonkijoilta.
Niin siinä taitaa käydä.
Tosin mahdollisuudet vähenee toisessa potenssissa koeajettujen määrään nähden
Jos Sofia ei saa Nikoa niin sitten täytyy tyytyä Stefuun. Niinhän se meni aikaisemminkin. Tuskin noista kahdesta tyhmempää mistään löytyy.
Totta, ei voi tyhmempiä miehiä olla kuin nämä kaksi. Mainekin menisi.
Lyöpä vetoa yksiksesi. Asiahan on yksistään Sofian oma asia, kenen kanssa milloinkin on. Voi olla persaukisen Stefun tai jonkun muun kanssa tulevaisuudessa.
Ei luulisi sinunkaan päätä asian pakottavan.
Ei vaan kenelle Sofia kelpaa…
Sofia kelpaa kenelle vain. Hän voi valita, kun milloin on valmis yrittämään parisuhdetta.
Kelpaa kelle vaan…
Jo Ho sentään 👏. Vähän rajaa tuolaisiin kirjoituksiin.
Sitäpä päivää odotellessa 🙈😂!!!
Toivon todella että pysyvät erossa
Ilme kertoo viime instassa kaiken:) Stefu taas rahoittanut juomiset/syömiset.
Ei ole Stefan laittoi jo rahahanat kiinni viimme maaliskuussa ja siihen loppui simpukoiden ja samppanjan juonti.
Jättäkää Stefan rauhaan ja kyttäämiset, ei kuulu kellekään hänen elämä ja on sinkku joten turhat vainoaminen pois ja heti .
Totta täällä joku henkilö ei hyväksy ollenkaan Stefanin sinkku elämää,hyökkää ja väittää ettei miehellä ole uutta naista.Stefanil oli vieraita naisia kokoajan kun seurusteli Sofian kanssa, joten on outoa kun on sinkku ei saisi elää niinkuin haluaa.Sama nainen n huolta kantanut Stefanin omaisuudesta ja kuka ne saa ja mihin tarkoitukseen.
Stefun omaisuus ja perintö on hassattu taivaan tuuliin. Tämä omaisuudesta, huom. ulosotoista huolta kantava vois maksaa kultapojunsa velat. Toivoi tätä vielä tyttärelleen mieheks. Siinäpä anoppi ja suku yhteisvoimin maksaa vävypojan luxus elämää. Tosin tytär voi lentää aika-ajoin kämpästä pihalle. Vaatteet, kassit löytyy pitkin pihamaata. Onnea heille hyvästä valinnasta.
Kohta taas mennään kun on rahat loppu!