Voimia työiltaan kulltainen

Tuskinpa näitä luet kun jo kuitenkin töissä oot, mutta suokoon sinulle rakkauteni voimia illan ja yön koitoksiin.

Nähdään kultainen, toivottavasti jo huomenna.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Niin tai sitten tulet illalla käymään :) vastaten myös mun lähettämääni viestiin

Äänestä
  • Ei ole kyllä mitään viestiä kuulunut.
    Lisäksi oon itsekin menossa yöllä töihin joten täytyy levätä illalla, huomenna sitten taas voi ajan kanssa keskittyä täysin häneen .

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Tuskinpa näitä luet kun jo kuitenkin töissä oot, mutta suokoon sinulle rakkauteni voimia illan ja yön koitoksiin.

Nähdään kultainen, toivottavasti jo huomenna.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu