mistä LAADUKKAAT xenon jälkiasennus osat?

Anonyymi

Mikä verkkokauppa myy vain hyviä osia? Ei myy ns sontaa.
Tämmöinen tieto puuttuu.

4

135

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ei kannata lähteä leikkimään millään jälkiasennus leluilla.

      • Anonyymi

        Aijaa miten muuten muunnat halogenit xenoneiksi omaan autoon? Mieluiten hyväksi havaituilla osilla ja polttimoilla. Häikäisyä ei tule tapahtumaan koska asia testataan. Muuta haittaa ei asiasta edes voisi koitua vaan pelkkää hyötyä liikenne turvallisuuden parantuessa monella tavalla. Autossa ei ole canbus väylää. Linssi valot on.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Aijaa miten muuten muunnat halogenit xenoneiksi omaan autoon? Mieluiten hyväksi havaituilla osilla ja polttimoilla. Häikäisyä ei tule tapahtumaan koska asia testataan. Muuta haittaa ei asiasta edes voisi koitua vaan pelkkää hyötyä liikenne turvallisuuden parantuessa monella tavalla. Autossa ei ole canbus väylää. Linssi valot on.

        Miten aiot asiat testata tuo häikäisyn?


    • Anonyymi

      Sanoisin, että suurimman hyödyn näkemiseen ja turvallisuuteen saat kun käyt ensin optikolla. Tunnen muutaman tyypin jotka valittivat autonsa valoista ja suunnittelivat vaikka millaisia valopuomeja ja lisävaloja, mutta ne unohtui kun pojat kävi optikolla ja heille ilmestyi silmälasit.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Laitetaas nyt kirjaimet tänne

      kuka kaipaa ja ketä ?
      Ikävä
      97
      8624
    2. Pieni häivähdys sinusta

      Olet niin totinen
      Ikävä
      47
      4249
    3. Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle

      Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘
      Ikävä
      102
      1936
    4. Taas ryssittiin oikein kunnolla

      r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html
      NATO
      37
      1488
    5. Missä olet ollut tänään kaivattuni?

      Ikävä sai yliotteen ❤️ En nähnyt sua tänään söpö mies
      Ikävä
      24
      1460
    6. Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin

      Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,
      Nurmes
      34
      1199
    7. Vanha Suola janottaa Iivarilla

      Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia
      Kemijärvi
      12
      1170
    8. Rakastuminenhan on psykoosi

      Ei ihme että olen täysin vailla järkeä sen asian suhteen. Eipä olis aikoinaan arvannut, että tossa se tyyppi menee, jonk
      Ikävä
      53
      877
    9. Olisinko mä voinut käsittää sut väärin

      Nyt mä kelaan päässäni kaikkea meidän välillä tapahtunutta. Jos mä sit kuitenkin tulkitsin sut väärin? Se, miten sä käyt
      Ikävä
      31
      862
    10. Känniläiset veneessä?

      Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v
      Nurmes
      29
      837
    Aihe