NATO maat! Aseistakaa Saksa hampaisiin asti ja usuttakaa Venäjän kimppuun. Saksa tietää mitä kieltä Venäjä uskoo!
Päästäkää Saksa irti!
24
73
Vastaukset
- Anonyymi
Sanoo terroristijärjestö SPECTREn puheenjohtaja. Sitten kun Nato ja Venäjä ovat tuhonneet toisensa ydinsodassa, Xi Jinping voi julistautua maailman ehdottomaksi yksinvaltiaaksi. Minkälainen diili teillä on Kiinan kanssa?
- Anonyymi
Nykysaksa on niin hampaaton lammas kuin vain voi. Elää oman historiansa vankina ja valitettavana jarruna monessa asiassa EU:ssa. Aseistakaa mieluummin Ukraina kaikilla mahdollisilla aseilla. Tämän jälkeen venäjää puhutaan vain siperiassa.
- Anonyymi
Saksan venäläiset pyörittää bordelleja ja juutalaiset kasinoita arabit hotelleja.
- Anonyymi
Eihän se Saksa lähde ryssää vastaan hyökkäämään kuten toisessa maailmansodassa teki. Siitä syystä että sillä on huono omatunto holokaustin takia.
- Anonyymi
Saksa on juuri myöntäyt 100 mrd € lisärahoituksen puolustusvoimille.
Kyllä se johonkin riittää.
Valitettavasti länsimainen demoratia,joka on EU:n ja Naton jäsen ei hyökkää minnekään,mutta usuttakaa Venäjä hyökkäämään länteen!
Silloin tulee Saksakin mukaan. - Anonyymi
Saksa ja saksalaiset ovat nykyään munaton ja kuohittu pellekansa.
- Anonyymi
Maailman johtavia teollisuusmaita. Maailman rikkaimpia maita. EU:n vaikutusvaltaisin maa
- Anonyymi
On ne pellejä🤡
- Anonyymi
No lapsellista ja idiootti ideoita. Ja vielä tyhmääkin. No onhan meitä monenlaisia tuheroita
- Anonyymi
VENÄJÄ On EDistettävä KOKOnaIsuudessaan
Antaa Ukrainan sotia ja tuetaan sitä kaikin voimin. Kaikki sodat pyritään käymään vieraalla tontilla.
- Anonyymi
Antaa niiden sotia onhan se Raamatussa että ne tappaa itse itsensä toinen toisensa.
- Anonyymi
Suomi lähtisi kyllä vanhasta muistista innolla mukaan. Luulen, että Pohjanmaalla jo innokkaimpia sidotaan kiinni puihin.
- Anonyymi
No enpä ole täällä Koskenkorvalla moista havaannu.
Mutta NATO-jäsenyys oli järjetön paniikkireaktio. Suomi lähti vaarallisillle vesille. - Anonyymi
Muumit ja juutalaiset tappelee loppuun asti sekin on Raamatussa.
- Anonyymi
Kolmas kerta toden sanoo, eihän Suomi sodi ilman saksaa, sehän nyt selvä
- Anonyymi
Älä nyt kiihotu. Itäsaksa on niin turkkilainen iranilainen niin venäläinen niin juutalainen ettei siellä mitään järkevää ole. Edes olut ei ole hyvää.
- Anonyymi
Olut ei ole koskaan hyvää.
- Anonyymi
Muslimit ja juutalaiset Vainoo kristittyjä. Sekin on asia jota ei vaan voi jättää huomiotta.
- Anonyymi
adolf perintö elää, sieltä ne nousee, naton avulla..
- Anonyymi
Unser Seliger Adolf.
Saksa soti bolseviikkeja vastaan- ei venäläisiä. - Anonyymi
Saksalaiset alistettu niin toisen maailmansodan jälkeen häviäjä valtio,lyötiin perinpohjin ja kiellettiin pitää raskasta aseistusta,siksi ei saksalaisista enää ole sotimiseen.
- Anonyymi
eihä se terve perimä voi olla ku semmoisia paraateja mielipuolisine logoineen rummuttelivat.. :)
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä
Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain29811808Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-14111013Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin2406323Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli
Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.2185172Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia
Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom1643646- 1743538
L/OVER ikuisesti minun
Aivan järkyttävä sarja. Ei voi olla katsomatta, mutta tuo omat muistot mieleen. Näyttelijät näyttelevät turhankin hyvin502473Mitä voisit miehenä tehdä?
Suojellaksesi kaikkia naisia ja että heillä olisi juuri sinun käytöksen takia edes vähän turvallisempaa. Mitä miehenä3291980Jyrki Linnankivi, Jyrki 69 - Goottirokkarista kirkonmieheksi Lappiin!
Jyrki Linnankivi eli Jyrki 69 on The 69 Eyes -rockyhtyeen vokalisti. Lauluhommien lisäksi hän sanoittaa, säveltää ja sov111817Onnea Maria ja Vilma Amazing Race -voitosta!
Maria Guzenina ja Vilma Vähämaa voittivat Amazing Race Suomi -kisan. Voiton hetkellä Guzenina paljasti, miksi valitsi Vi171705