Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Kimppaehdotus

Sinä mies, oletko kiinnostunut jakamaan naisesi, olisiko naisesi kiinnostunut olla jaettavana..
Kaikki ehdotukset käy.
M37 Vantaa

Muutkin kimppakokoonpanot tervetulleita keskusteluun
13882
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Olemme aviopari N28v ja M31v Uudeltamaalta ja mökki Hämeessä.
Haemme vakituista heteromiestä kaveriksi jonka kanssa viihdytään niin vaatteet päällä kuin ilmankin.
Vaimo osaa nauttia täysin kimppaseksistä.
Olisi kiva viettää pitkiä viikonloppuja vakimiehen kanssa naisen toiveita tyydyttäen ja samalla omiakin.
TPari Uudeltamaalta

Äänestä

Parinvaitoo ja kimpoja 15 vuoden ajan harrastettu vaimon kaa. Viimeisin Nilsiän Tahkolla Juhannuksena. Pari 55

Äänestä
  • Kiva saiko rouva KUNOLLA penistä

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Kiva saiko rouva KUNOLLA penistä

    Sai kyllä kunnolla! Upeeta nähdä miten tykkää saada.

    Äänestä

  • Miten teillä alkoi kumpi ehdotti ois mukava saada vaihtelua pitkään yhdessä ollut pari koht 50

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Miten teillä alkoi kumpi ehdotti ois mukava saada vaihtelua pitkään yhdessä ollut pari koht 50

    Olimme vaunu alueella Messilässä lomareissulla. Vietimme iltaa lato tanssissa pienessä maistiaisissa, muiden parien kanssa. Tutustuimme yhteen pariin, lähdimme heidän vaunulle ottaa viiniä. Parin mies kysyi yllättäen olemmeko harrastaneet seksiä koskaan toisen parin kanssa. Olimmehan joskus heittäneet keskenään huumoria asiasta. Vaimoni ilme kertoi mulle, olisi valmis kokeilee. Sovimme vaihdamme vaimoja loppu tanssi illaksi, vaihdamme takaisin aamupäivästä. Lähdimme tansseihin takaisin kumppanit vaihdettuna, jokainen kävimme kuumana tanssilattialla, tietäen mikä odottaa illan päätteeksi. Seksiä aamuun saakka molemmat eri vaunuissa, kokemus kuin eka kertaa nuorena. Sillä tiellä olemme ja pysymme jos terveys kunnossa. Pari 55

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Sai kyllä kunnolla! Upeeta nähdä miten tykkää saada.

    Voi kun näkis miten kyrpä jauhaa pillus.

    Äänestä

Kyllä se sopii, mutta ehtona on, että saan kairata myös sinua perseeseen.

Äänestä

Olemme vähän alle nelikymppinen aviopari Pohjois-Suomesta. Olemme jonkin verran harrastaneet ylimääräistä miestä. Muutama kerta tältä sivustolta löytynyt mies mökillä ja joitain kertoja niin, että ravintolata tms. mukaan on lähtenyt sopiva kaveri.
Lokakuussa tulee 10 v. täyteen avioliittoa ja olemme silloin menossa Helsinkiin oopperaan ja sen jälkeen hääpäiväillalliselle. Olen suunnitellut, että jossain vaiheessa iltaa (yökerhossa?) seuraamme liittyisi valitsemani mies, joka tulisi vaimoni ehdotuksesta vielä "yömyssylle" hotelihuoneeseemme. Itse katselisin vierestä kuinka keskinäiset hyväilynne johtavat sängylle ja panemiseen. Tuntemattomalta edellytän kondomin käyttöä, vaikka mielelläni katselenkin kuinka vaimoni saa spermat päälleen.

Aviomies pohjoisesta

Äänestä
  • 10 vuotis hääpäivänä annoin vaimolle lajahjaksi tanra hieronnan, yksi tunnetuimista pareista Suomessa jotka tekee ja kouluttaa. Sovin miehen kanssa panee myös kunnolla, normisti sormilla hoitaa naisen orgasmiin. Sessio kesto kaksituntia johon kuului saunominen yhdessä. Vaimo kertoi miten mies nussi lauteilla saunoessa. Pari 45

    Äänestä

Aloittaja kysyy:
Onko ketään ?

Äänestä

  • Aloittaja kysyy, mutta ei reagoi vastauksiin. Feikki taitaa olla 👎

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 57 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Sinä mies, oletko kiinnostunut jakamaan naisesi, olisiko naisesi kiinnostunut olla jaettavana..
Kaikki ehdotukset käy.
M37 Vantaa

Muutkin kimppakokoonpanot tervetulleita keskusteluun

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu