siitä jäänyt muuta jäljelle kuin iso psskainen haju.
Onko sosialistit yleensäkin pelkkaa psskaa ja epätoivoa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Miksihän sosialistinen Neuvostoliitto hajosi niin ettei....
10
184
Vastaukset 10
- Anonyymi
no siltä näyttää
- Anonyymi
Sosialistit eivät osaa hoitaa asioita n-liitossa kaikki asiat menivät päin persettä, hienosti sanottiin, että oli kokeilu, mutta oli niin laho kokeilu että kaikki romahti kansalaisten niskaan. Oli pakko todeta, ettei paskasta saa enään parempaa paskaa.
- Anonyymi
Jäljelle jäi vain kommunistien paskanjauhanta sosialistisesta ihannemaailmasta.
- Anonyymi
Persunpoikanen ulostaa niinkuin normaalisti tekee, pöksyynsä.
Seuraavaksi tulenee ihmisoikeuksien parjaaminen. Niuva kutsuu takaisin.- Anonyymi
Kommarille tulee varmasti hyvä olo kun voi edes sitä sosialismisontaa maiskutella suussaan, mutta kun se ei toimi reaalimaailmassa eikä siten kelpaa ihmiskunnalle.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kommarille tulee varmasti hyvä olo kun voi edes sitä sosialismisontaa maiskutella suussaan, mutta kun se ei toimi reaalimaailmassa eikä siten kelpaa ihmiskunnalle.
Persunpoikaselle näyttää kelpaavan kaikenlainen kakka. Jussiko opettajana?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Persunpoikaselle näyttää kelpaavan kaikenlainen kakka. Jussiko opettajana?
Komulle ei ole muuta jäänyt Neuvostoliiton romahduksesta kuin pelkkä paskan tarjoaminen sosialistisesta työväenvallasta jossa kaikki ovat tovereita keskenään. Ajatuksena täysin mahdoton.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Persunpoikaselle näyttää kelpaavan kaikenlainen kakka. Jussiko opettajana?
Komulle kelpaa kyllä komupaska, ei muille.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Komulle kelpaa kyllä komupaska, ei muille.
Valtaosa entisistä komukoista luopui koko komupaskasta ja kääntyivät muihin suuntiin kun huomasivat että heitä oli komupaskalla narrattu. Muutama jäi vielä märehtimään komupaskaansa nyt se lemuaakin hirveältä, onneksi heitä on enään muutama.
- Anonyymi
Todella pahanhajuinen porvari aloituksessa. Haisee joka lauseen aikana.
Enää puuttuu vain seksuaalipoikkeavien parjaaminen. Päivi odottaa........
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä on totta mikä ei?
Onko juoru vai ei että nimeltä mainitsematon henkilö on tehnyt naiselle/naisille jotain joka on väärin?251858- 126851
Just saying
Mies joka antaa naiselle turvallisen olon, on seksikäs. Ei kieroja kikkoja ja haluaa olla vain sen yhden naisen mies.123657- 54598
Löytyikö syy miksi Martina on Muhiksen kanssa
Saipa naurut Gekkosen kuvasta, missä ovat ravintola Hookissa Immu fight night ottelun jälkeen, Muhoksella pullottaa hirv90555- 65541
Jos selviäisi että kaivattusi
Olisi savant asperger? Rakastaisitko vielä? Savant-lahjakkuus olisi kapea-alaista neroutta liittyen mekanisiin ja tilan88540- 42525
Päivän aivopieru Trumpilta
Trump julisti sodan hyttysiä vastaan. Myös punkit ovat Trumpin sodan kohteena. Eikö vieläkään USA:n kansa tajua tuon uko62495Jokin ei täsmää
Joskus yksi vuosiluku saa katsomaan koko tarinaa uudestaan. Löysin gradun. Matematiikka ei oikein täsmää siihen, mitä mi267480Oliko Jani Halmeen aika jo tippua TTK:sta?
Jani Halme ja Claudia Ketonen joutuivat jättämään TTK:n. Halme ja Ketonen saivat viimeiseksi jäänestä tanssista, sambas26474Toivotko vielä viestiä
Minulta? En rohkene enää ottaa yhteyttä, kun varmasti jo uusia naisia elämässä. Nolaisin vain itseni.34463- 9456
Kuka kaipaa T m?
Kerro nainen kirjaimesi vaan... Haluan miettiä kuka tulee ekana mieleeni.. kuin kurkistus tunteiden meren pinnalle, jota31435Jorma Uotinen läväytti härskin heiton - Paljastus uudesta TTK-romanssista?
Tuomari Jorma Uotisen linja on välillä hyvinkin rohkea TTK:ssa. Hän näpäytti Jaakko Parkkalille ja Kastanja Rauhalalle v9429- 58422
- 41416
Miksi jotku naiset on niin tyhmiä
Että elättelevät turhaa toivoa toisen kustannuksella. Onko ne kaikki kaappilesboja vai mikä niitä vaivaa? Sitten itketä51415Jätä jo se puolisosi, mun kanssa kilpa-asetelma on tuhoisa.
Eikä hän tule sitä voittamaan. Myöskään missään vanhassa ei kannata roikkua, koska ei uskalla kohdata muutosta, hyvät as27406S-ryhmän vastuullisuuden kaksoisstandardi
Vastuullisuuspuhe on helppoa. Vaikeampaa on selittää, miksi S-ryhmän omien merkkien tuotteita ja raaka-aineita hankitaan6395