Olen niin tykästynyt

Erääseen A-miekkoseen. Hän ei minuun. Tarinan loppu.
9<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Mistä tiedät, ettei hän sinuun?

Äänestä

Sama stoori täällä

Äänestä

Tarinat tuppaa loppumaan

Äänestä

Saako kusta sun päälle

Äänestä
  • Saa.
    T. Muuntaja.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Saa.
    T. Muuntaja.

    😂😄😆😂

    Äänestä

Kuulostaa tutulta...

Äänestä

Kuulostaa tutulta. Eipä tuon väliä. Eiköhän pärjää ilman minuakin.

Äänestä

Mitäs jos A onkin tykästynyt, et vaan tiedä?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Erääseen A-miekkoseen. Hän ei minuun. Tarinan loppu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu