Eroottinen hieronta naiselle

Anonyymi

Hei nainen, oletko koskaan ajatellut testata eroottista hierontaa vieraan miehen tekemänä ?
Miltä tuntuisi kahden tunnin ”tauko” arjen keskellä, voisit vain maata ja nauttia kun vieras mies kävisi vartalosi joka sopukan läpi käyttäen hyvää hierontaöljyä.
Teen hieronnat aina hotellissa Rovaniemellä tai Kajaanissa joten paikka on aina turvallinen ja myös vaitiolo näistä hieronnoista 100%:n taattu olit sitten varattu tai vapaa. Olen 50v normaalimitoissa (178/79) oleva myyntialalla toimiva mies joka tekee tätä tarjotakseen naisille nautintoa. Tämä palvelu on siis sinulle ilmainen.
Jos mielenkiinto heräsi laita sähköpostia [email protected] tai soita päiväsaikaan 041-4727994 ja kysy lisää...

23

6933

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kelpaako kaikenlaiset naiset hierottavaksi vai onko ulkonäkörajoituksia? Ei sillä että kiinnostaisi,liian kaukanakin on.

      • Heippa. Minäkin olen tehnyt, lähinnä tantrahierontaa. Läheisyytta, lähimmäisen rakkautta, seksuaalisuutta. Tampereen alueella. Ei ikä, koko tai ulkonäkörajoituksia tietenkään. Toisen arvostaminen ihmisenä on tärkein asia ja rajoista sopiminen. Psyykkisen nautinnon saavuttaminen on lähtökohta...


    • Anonyymi
    • Anonyymi

      Urpo ..ja lopuksi HAISTA PASKA

    • Anonyymi

      Vaginahierojat muistakoot kuinka pitkän vankeustuomion sai vaginahieronnan ekspertti tri Larry Nassar. Yhteenlaskettuna 140 vuotta.

      • Anonyymi

        140 vuotta menee siinä vaginahieronnan pyörteissä heittämällä ohi.


    • Anonyymi

      He­­i! Ku­­ts­­um­­­me sinu­t kä­ymään uudess­­a cha­tis­­­sa! Mei­­­tä on yli mil­­­jo­­ona! 👉 http://7vip.biz/H/V2u1Y1

    • Anonyymi

      Olisko Kuopion alueella naisille tällaista hierontaa?

      • Anonyymi

        Jkl ssä löytyy... m50
        Säpo: itsimekla at gmail piste com


      • Anonyymi

        Hieron Outokummussa


      • Anonyymi

        Hmm...Onko Mikke kotosalla?


    • Anonyymi

      Fantasioinut tuollaisesta kyllä pitkässä liitossa haluisi jotain erikoista. Kaksi tuntia saisi unohtaa arjen, vietkö hoidon päätyyn saakka kun huomaat ei estelyä. Terv. Rouva 50v

      • Anonyymi

        Kyllähän kahden tunnin hieronnassa molemmat tosi kiimassa, joten pano luonnolista.


      • Anonyymi

        Missäpäin rouva50v?


    • Anonyymi

      2 tuntia hierontaa,siihen pano päälle 2 minuttia.

      • Anonyymi

        Hän joka juostessa yksin laaksoja pitkin jalkansa luokkasi ja tuskasta itki....


    • Anonyymi

      Entä löytyykö oulun alueelta tai lähettyviltä kokenutta intiimi hieroja naisille?

      • Anonyymi

        Löytyy Oulun seudulta intiimihieroja naiselle,vanhempi kehonrakentajamies?


      • Anonyymi

        Täällä olisi. 50v. mies. En nyt tiedä voiko ammattilaiseksi sanoa, mutta ei kukaan ole moittinutkaan :)


    • Anonyymi

      Onko varsinaissuomessa naista joka haluaa kokovartalo hieronnan tulen tykösi jos haluat on kyllä mukava palkkakin käytössä.Olen siisti hoikka mies.

    • Anonyymi

      Itä suomessa olisi 52v siisti terve mies joka hieroisi mielläni varattua rouvaa

      • Anonyymi

        Kuopiossa 40v nainen kaipaisi samanlaista mitä 52v nainen kuvaili


    • Anonyymi

      Olen pitkän ja monipuolisen kokemuksen omaava hieronnan ammattilainen ja tarjoan muiden hierontojen lisäksi myös eroottista hierontaa naisille.

      Tervetuloa tutustumaan palveluuni, studioni sijaitsee Helsingissä. Saat juuri sellaisen hoidon kuin haluat ja kaikki on mahdollista yhdessä sovituissa rajoissa. Luottamuksella. Turvallinen muttei tylsä.

      Lisätietoja: [email protected]

    Ketjusta on poistettu 40 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka runnoo! Uutta velkaa tänä vuonna 17 mrd. euroa

      Tirsk. Nyt kyllä hihityttää kuin pientä eläintä. Riikka takoo maailmanennätyksiä tasaiseen tahtiin. " [Riikka] joutuu
      Maailman menoa
      104
      7517
    2. Jens Ihlen (ex Kukka) poika todistaa oikeudessa

      10:49 "Välit ovat olemattomat" Minkälainen isäsi ja sinun välinen suhde on tällä hetkellä? "Minulla ei ole minkäännäkö
      Maailman menoa
      235
      7391
    3. K-kaupassa on mukava käydä, kun ei tarvitse katsella köyhiä

      vasemmistolaisia, joista monet myös varastavat. Mielellään maksaa vähän enemmän tuotteista K-kaupassa, jotka ovat paljon
      Maailman menoa
      144
      5115
    4. Suomeen ei kuulu ihmiset jotka ei halua kätellä toisia ihmisiä, koska tämä on vääräuskoinen

      Nainen joka ei halunnut kätellä Stubbia on selvästi ääripään muslimi, eli sitä sakkia josta niitä ongelmia koituu. Ulos
      Maailman menoa
      140
      4809
    5. PS:n Purra teki -JÄTTI-VELAT

      * * PS:n Purra teki -JÄTTI-VELAT - ! ja jätti MaksuHuolet -Kansan Maksettavaksi -! *
      Maailman menoa
      42
      4570
    6. Suomessa on ollut suurtyöttömyyttä ennenkin, ja lääkäriin pääsee nykyäänkin

      Täällähän oli jonkun sekopään(vas.) juttu, että ennen ei ollut työttömyyttä ja lääkäriin pääsi. Siihen alkoi tietysti ko
      Maailman menoa
      87
      4269
    7. Kysymys: Kuinka moneen maahan neuvosto-venäjä on hyökännyt

      viimeisten 90-vuoden aikana? Ja lähinnä on siis kyse neuvosto-venäjän naapurimaista - kuten Suomesta. Lista on huomatta
      Maailman menoa
      115
      4082
    8. Ootko sä nainen suuttunut

      jostain? Harmi jos tullut väärinkäsityksiä.
      Ikävä
      164
      1777
    9. Nainen, sanotaan että totuus tekee kipeää

      Ehkä mutta se voi olla myös se kaikkein kamalin asia kohdata. Kuplassa on turvallista, kun tietää vähemmän on helpompi.
      Ikävä
      9
      1579
    10. Valtio lopettaa pienituloisten perheiden kylpylälomien tukemisen

      Pienituloiset suomalaiset ovat voineet vuosikymmenten ajan hakea tuettuja lomia terveydellisin, sosiaalisin ja taloudell
      Maailman menoa
      254
      1435
    Aihe