Eroottinen hieronta naiselle

Anonyymi

Hei nainen, oletko koskaan ajatellut testata eroottista hierontaa vieraan miehen tekemänä ?
Miltä tuntuisi kahden tunnin ”tauko” arjen keskellä, voisit vain maata ja nauttia kun vieras mies kävisi vartalosi joka sopukan läpi käyttäen hyvää hierontaöljyä.
Teen hieronnat aina hotellissa Rovaniemellä tai Kajaanissa joten paikka on aina turvallinen ja myös vaitiolo näistä hieronnoista 100%:n taattu olit sitten varattu tai vapaa. Olen 50v normaalimitoissa (178/79) oleva myyntialalla toimiva mies joka tekee tätä tarjotakseen naisille nautintoa. Tämä palvelu on siis sinulle ilmainen.
Jos mielenkiinto heräsi laita sähköpostia [email protected] tai soita päiväsaikaan 041-4727994 ja kysy lisää...

23

6922

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kelpaako kaikenlaiset naiset hierottavaksi vai onko ulkonäkörajoituksia? Ei sillä että kiinnostaisi,liian kaukanakin on.

      • Heippa. Minäkin olen tehnyt, lähinnä tantrahierontaa. Läheisyytta, lähimmäisen rakkautta, seksuaalisuutta. Tampereen alueella. Ei ikä, koko tai ulkonäkörajoituksia tietenkään. Toisen arvostaminen ihmisenä on tärkein asia ja rajoista sopiminen. Psyykkisen nautinnon saavuttaminen on lähtökohta...


    • Anonyymi
    • Anonyymi

      Urpo ..ja lopuksi HAISTA PASKA

    • Anonyymi

      Vaginahierojat muistakoot kuinka pitkän vankeustuomion sai vaginahieronnan ekspertti tri Larry Nassar. Yhteenlaskettuna 140 vuotta.

      • Anonyymi

        140 vuotta menee siinä vaginahieronnan pyörteissä heittämällä ohi.


    • Anonyymi

      He­­i! Ku­­ts­­um­­­me sinu­t kä­ymään uudess­­a cha­tis­­­sa! Mei­­­tä on yli mil­­­jo­­ona! 👉 http://7vip.biz/H/V2u1Y1

    • Anonyymi

      Olisko Kuopion alueella naisille tällaista hierontaa?

      • Anonyymi

        Jkl ssä löytyy... m50
        Säpo: itsimekla at gmail piste com


      • Anonyymi

        Hieron Outokummussa


      • Anonyymi

        Hmm...Onko Mikke kotosalla?


    • Anonyymi

      Fantasioinut tuollaisesta kyllä pitkässä liitossa haluisi jotain erikoista. Kaksi tuntia saisi unohtaa arjen, vietkö hoidon päätyyn saakka kun huomaat ei estelyä. Terv. Rouva 50v

      • Anonyymi

        Kyllähän kahden tunnin hieronnassa molemmat tosi kiimassa, joten pano luonnolista.


      • Anonyymi

        Missäpäin rouva50v?


    • Anonyymi

      2 tuntia hierontaa,siihen pano päälle 2 minuttia.

      • Anonyymi

        Hän joka juostessa yksin laaksoja pitkin jalkansa luokkasi ja tuskasta itki....


    • Anonyymi

      Entä löytyykö oulun alueelta tai lähettyviltä kokenutta intiimi hieroja naisille?

      • Anonyymi

        Löytyy Oulun seudulta intiimihieroja naiselle,vanhempi kehonrakentajamies?


      • Anonyymi

        Täällä olisi. 50v. mies. En nyt tiedä voiko ammattilaiseksi sanoa, mutta ei kukaan ole moittinutkaan :)


    • Anonyymi

      Onko varsinaissuomessa naista joka haluaa kokovartalo hieronnan tulen tykösi jos haluat on kyllä mukava palkkakin käytössä.Olen siisti hoikka mies.

    • Anonyymi

      Itä suomessa olisi 52v siisti terve mies joka hieroisi mielläni varattua rouvaa

      • Anonyymi

        Kuopiossa 40v nainen kaipaisi samanlaista mitä 52v nainen kuvaili


    • Anonyymi

      Olen pitkän ja monipuolisen kokemuksen omaava hieronnan ammattilainen ja tarjoan muiden hierontojen lisäksi myös eroottista hierontaa naisille.

      Tervetuloa tutustumaan palveluuni, studioni sijaitsee Helsingissä. Saat juuri sellaisen hoidon kuin haluat ja kaikki on mahdollista yhdessä sovituissa rajoissa. Luottamuksella. Turvallinen muttei tylsä.

      Lisätietoja: [email protected]

    Ketjusta on poistettu 40 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Tulipalossa henkilövahinkoja, itsenäisyyspäivä alkoi huonosti, poliisi tiedottaa lisää

      Savonlinna https://www.como.fi/uutiset/savonlinna-henkilovahinkoja-tulipalossa-poliisi-tiedottaa-lisaa/
      Savonlinna
      160
      8805
    2. Ennen ei ollut persuja ja työttömyyttä, lääkäriinkin pääsi

      Ennen oli kaikilla töitä Kauppiaille kelpasi kun saivat voittoa Yritystukia ei ollut Lääkäriin pääsi kaikki haluklaat Nu
      Maailman menoa
      104
      4082
    3. Millaista läheisyyttä

      Toivoisit ikävästi kohteesi kanssa?
      Ikävä
      114
      3922
    4. 55
      3383
    5. Antifasismi - mitä se on?

      Se on äärivasemmistolaista anarkistista toimintaa joka käyttää fasisminvastaisuutta keppihevosena oikeuttaakseen toimint
      Maailman menoa
      42
      2714
    6. Somali ei kätellyt Stubbia Linnan juhlissa

      Miksei somali osaa noudattaa hyviä käytöstapoja. https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/563a3dea-fa3f-41f3-b64f-406d2
      Maailman menoa
      384
      1988
    7. Heräsin taas ikävään

      Ja aivan valtavaan haluun. Tahdon sinua R. ❤️
      Ikävä
      56
      1911
    8. Yliajo Heinolassa

      Mikä ihme ihmisiä vaivaa nykyään? Vähän ensin kähistellään nakkikioskilla ja sen jälkeen kostoksi murhataan autolla! Voi
      Heinola
      44
      1873
    9. Kuka on menehtynyt?

      https://yle.fi/a/74-20198293 Kuulemani mukaan ryyppyporukka ollut hapualla ja kuolemanenkeli (F.G) eli mies jonka seuras
      Kankaanpää
      11
      1861
    10. Kauhea ikävä iski

      Mietin vain, mitä olet juuri nyt tekemässä. Mietin myös, välittyykö se sinulle, kun olet koko ajan mielessäni, tunnetko
      Ikävä
      20
      1531
    Aihe