Eroottinen hieronta naiselle

Anonyymi

Hei nainen, oletko koskaan ajatellut testata eroottista hierontaa vieraan miehen tekemänä ?
Miltä tuntuisi kahden tunnin ”tauko” arjen keskellä, voisit vain maata ja nauttia kun vieras mies kävisi vartalosi joka sopukan läpi käyttäen hyvää hierontaöljyä.
Teen hieronnat aina hotellissa Rovaniemellä tai Kajaanissa joten paikka on aina turvallinen ja myös vaitiolo näistä hieronnoista 100%:n taattu olit sitten varattu tai vapaa. Olen 50v normaalimitoissa (178/79) oleva myyntialalla toimiva mies joka tekee tätä tarjotakseen naisille nautintoa. Tämä palvelu on siis sinulle ilmainen.
Jos mielenkiinto heräsi laita sähköpostia [email protected] tai soita päiväsaikaan 041-4727994 ja kysy lisää...

24

8255

    Vastaukset 24

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kelpaako kaikenlaiset naiset hierottavaksi vai onko ulkonäkörajoituksia? Ei sillä että kiinnostaisi,liian kaukanakin on.

      • Heippa. Minäkin olen tehnyt, lähinnä tantrahierontaa. Läheisyytta, lähimmäisen rakkautta, seksuaalisuutta. Tampereen alueella. Ei ikä, koko tai ulkonäkörajoituksia tietenkään. Toisen arvostaminen ihmisenä on tärkein asia ja rajoista sopiminen. Psyykkisen nautinnon saavuttaminen on lähtökohta...


    • Anonyymi
    • Anonyymi

      Urpo ..ja lopuksi HAISTA PASKA

    • Anonyymi

      Vaginahierojat muistakoot kuinka pitkän vankeustuomion sai vaginahieronnan ekspertti tri Larry Nassar. Yhteenlaskettuna 140 vuotta.

      • Anonyymi

        140 vuotta menee siinä vaginahieronnan pyörteissä heittämällä ohi.


    • Anonyymi

      He­­i! Ku­­ts­­um­­­me sinu­t kä­ymään uudess­­a cha­tis­­­sa! Mei­­­tä on yli mil­­­jo­­ona! 👉 http://7vip.biz/H/V2u1Y1

    • Anonyymi

      Olisko Kuopion alueella naisille tällaista hierontaa?

      • Anonyymi

        Jkl ssä löytyy... m50
        Säpo: itsimekla at gmail piste com


      • Anonyymi

        Hieron Outokummussa


      • Anonyymi

        Hmm...Onko Mikke kotosalla?


    • Anonyymi

      Fantasioinut tuollaisesta kyllä pitkässä liitossa haluisi jotain erikoista. Kaksi tuntia saisi unohtaa arjen, vietkö hoidon päätyyn saakka kun huomaat ei estelyä. Terv. Rouva 50v

      • Anonyymi

        Kyllähän kahden tunnin hieronnassa molemmat tosi kiimassa, joten pano luonnolista.


      • Anonyymi

        Missäpäin rouva50v?


    • Anonyymi

      2 tuntia hierontaa,siihen pano päälle 2 minuttia.

      • Anonyymi

        Hän joka juostessa yksin laaksoja pitkin jalkansa luokkasi ja tuskasta itki....


    • Anonyymi

      Entä löytyykö oulun alueelta tai lähettyviltä kokenutta intiimi hieroja naisille?

      • Anonyymi

        Löytyy Oulun seudulta intiimihieroja naiselle,vanhempi kehonrakentajamies?


      • Anonyymi

        Täällä olisi. 50v. mies. En nyt tiedä voiko ammattilaiseksi sanoa, mutta ei kukaan ole moittinutkaan :)


    • Anonyymi

      Onko varsinaissuomessa naista joka haluaa kokovartalo hieronnan tulen tykösi jos haluat on kyllä mukava palkkakin käytössä.Olen siisti hoikka mies.

    • Anonyymi

      Itä suomessa olisi 52v siisti terve mies joka hieroisi mielläni varattua rouvaa

      • Anonyymi

        Kuopiossa 40v nainen kaipaisi samanlaista mitä 52v nainen kuvaili


    • Anonyymi

      Olen pitkän ja monipuolisen kokemuksen omaava hieronnan ammattilainen ja tarjoan muiden hierontojen lisäksi myös eroottista hierontaa naisille.

      Tervetuloa tutustumaan palveluuni, studioni sijaitsee Helsingissä. Saat juuri sellaisen hoidon kuin haluat ja kaikki on mahdollista yhdessä sovituissa rajoissa. Luottamuksella. Turvallinen muttei tylsä.

      Lisätietoja: [email protected]

    • Anonyymi00064

      Eikö ole naista, joka tekisi eroottista hierontaa miehelle? Tai jopa kahta naista? Olisi se hienoa, kun pallit runkattaisiin moneen kertaan peräkkäin tyhjäksi.

    Ketjusta on poistettu 42 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä kaivatussasi ärsyttää

      Juuri nyt, tällä hetkellä?
      Ikävä
      98
      1211
    2. Salaisuudet paljastuu

      Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku
      Ikävä
      88
      843
    3. Poliisi pamputti Variskankaalla

      Mistä lie alkanut ja miksi poliisit kutsuttu, mutta mielestäni hyvin toimittu. Jos haluaa rähistä eikä rauhoitu puheella
      Kajaani
      31
      774
    4. vapaa

      sana :) 🚮
      Ikävä
      66
      683
    5. Karita Tykkä mennyt kihloihin.

      Onnittelu kuuluu hänelle ja tulevalle aviopuolisolleen.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      93
      616
    6. 31
      603
    7. Nainen tosi ikävä sua

      Näkispä edes ohimennen
      Ikävä
      18
      558
    8. S-ryhmän ihmisoikeuslinja ei kestä omaa hankintaketjuaan

      S-ryhmän Israel-boikotin suurin uskottavuusongelma löytyy yllättävän läheltä, SOK:n omien tuotemerkkien hankintaketjuist
      Maailman menoa
      15
      541
    9. Haavoittuvuutesi on aseista riisuvaa

      Harmi, etten voi osoittaa sinulle tunteita. Hyvää yötä miehelle. Naiselta
      Ikävä
      43
      513
    10. Rakennus myynnissä

      Joko se loppuu mehtä hallitus sumilta?
      Suomussalmi
      10
      466
    Aihe