Paljonko piiskataan?

Anonyymi

Piiskaa annetaan, mutta miten paljon? Yksi määrä on montako piiskaniskua, toinen, että piiskaaja kysyy, joko riittää, ja yksi on, että varttitunti, tai sitten puoli tuntia.
Meillä se on varttitunti ja kello laitetaan käyntiin, kun pirisee, se loppuu. On muuten aika pitkä aika, vaikka siihen mahtuukin eri mittaisia taukoja. Piiskattava on kuitenkin koko ajan "pylly pystyssä"

8

714

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Jos lyö hilja,varovasti vaikka satoja iskuja mutta jos lyön kovaa vähemmän iskuja!

    • Anonyymi

      Mun mielestä parasta on jos tietää määrän etukäteen.
      Vaikka 20 lyöntiä remmillä ja joka iskun joutuu laskemaan. Viivyttelystä koko homma alkaa alusta.

      • Anonyymi

        Kyllä pierettää tuon jälkeen


      • Kuka sinä olet joka kirjoittaa vaikka 20 lyöntiä remmillä?Se rupea seisoa minulle kun luen se että koko homma alkaa alusta.


    • Anonyymi

      Parasta saada yllättäen, ja paljaalla kädellä reipasta tahtia läiskien pakarat punaisiksi ja kuumiksi.

    • Anonyymi

      Olen antava osapuoli kotikuri hommissa. Itse olen aina ehdottanut naiselle, että vitsan määrä sovitaan aina etukäteen. Yleensä se on ollut 20 koivulla tai pajulla. Joskus 25,mutta ei enempää. Sitä ennen tietysti lämmittely avokämmenellä paljaalle takapuolelle. Kiirettä ei kannata pitää.

    • Anonyymi

      Vaimoni sanoi että saan tänään 10 kertaa remmiä. Laski aina 9 asti ja aloitti sitten 1 sestä. 27 kerran jälkeen huusin kivusta. Lopetti ja tuli viereeni ja sanoi minua naiseksi. irrotti käteni ja käski minun laittaa max malliset valkoiset naisten alushousut päälleni. Ja lisäsi nöyryytystä laittamalla minulle valkoiset rintaliivit. Sen jälkeen hän kuvasi minua kännykällä ja uhkasi lähetää ne anopille. Meni selälleen sängyleen ja käski panemaan. Sanoi minua peneassani tuhkamunaksi. Kun laukesi haukkui minua kun en kestänyt tarpeeksi kauan. Viimekerralla kun anoppi kävi meillä hän sanoi haluavansa nähdä minut viellä naisten alusvaatteissa livenä

    • Anonyymi

      Minusta se on parasta, kun poika kellistetään "isän" polville tiukkaan otteeseen. Kipuakin tehokkaampi on häpeä, kun toinen mies pystyy sinua kurittamaan vitsalla. Vitsaa annetaan harvakseltaan, niin kauan että kuritettava murtuu. Riippuu tyypistä kuinka pian hän luopuu vastarinnasta ja antautuu piiskaajan armoille. Aikuiselle miehelle piiskan saanti on tehokkain rangaistus.

    Ketjusta on poistettu 23 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuolemanrangaistus

      Mielestäni kuolemanrangaistus on väärin kaikissa tilanteissa. Vaikka joku olisi murhannut 10 ihmistä, hänen surmaaminen
      Laki ja rikos
      124
      7097
    2. Miksi persut eivät häädä mamuja pois Suomesta?

      Sitä vartenhan persut äänestettiin valtaan. Nyt valta on persuilla. Mamut nostaa työttömyyskorvauksia. Persut huutaa mam
      Maailman menoa
      67
      4856
    3. Riikka Purra ei estä tehomaksun käyttöönottoa

      Sähkön hinnoittelua koskevan määräyksen on määrä astua voimaan vuoden 2029 alusta, Energiavirastosta kerrotaan. Määräyk
      Maailman menoa
      74
      3764
    4. Sinä olet minun forEver

      Sinä olet minun sielussain, sydämessäin, huulillain, sinä olet ain, Sinä olet vieressäin, kainalossain, sylissäin, ain,
      Ikävä
      27
      2894
    5. Sanna Marinille pedataan paluuta pääministeriksi?

      Näyttäisi mylly lähteneen käyntiin nyt toden teolla. Nykyiset oikeistodemarit haukutaan vasemmistodemareiden toimesta ni
      Maailman menoa
      43
      2559
    6. Jos kaikki lopulta kuolevat, onko edes pahimmillakaan rikoksilla mitään väliä?

      Kaikki kuolevat lopulta. Siksi ihmisten tekemillä rikoksillakaan ei lopulta ole mitään merkitystä. Joidenkin mielestä t
      Filosofia
      24
      1957
    7. Mies joka vetäytyy osoittaa teoillaan

      Ettei halua olla tekemisissä. Mies joka ei vastaa viesteihin, ei halua sua. Mies joka jättää sut epätietoisuuteen, ei
      Ikävä
      209
      1485
    8. Martinan prinsessahäät peruuntui

      Seiska uutisoi Kauneus ja Terveyslehden artikkeliin perustuen mihin nämä häät kosahti.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      319
      1274
    9. Vakavasti psyykkisesti sairas on pakkohoidossa - Ja asuu silti kotona

      Miten käy, kun vakavasti psyykkisesti sairas "hoidetaan" kotona? Norjassa psyykkisesti sairaiden vuodepaikkojen määrä on
      42
      1085
    10. Läski nainen.

      Epävarmuus ei haittaa. Vaikka se paistaa sinussa syvältä, en aio iskeä heikoimpiin kohtiin, tai rutistaa en läskeistä.
      Ikävä
      58
      952
    Aihe