Hei. Olen 18v nuori mies joka etsii kiimaista puumaa. Elikkä vanhemmat naiset on etusijalla, mikäli tahdot nuorta, kovaa, kokeilunhaluista kyrpää vastaa tähän yhteystietojen kera niin katsotaan mitä saatas aikaseksi.
Poika vailla naista
Anonyymi
202443
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 65 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 20
Vanhimmat
Anna omat yhteystietosi?
Löytyykö Keski suomesta 22 vuotiaalle miehelle vanhempaa naista?
Noloa että olet ollut äitisi tissillä vielä 22 vuotiaana , olen asunut omillani 18 vuotiaasta ja elättänyt itseni.
Sinä taidat olla peräkammarin aikamiespoika joka ei ole koskaan saanut naista.
Ei kylläkään uponnut, vastasin vain älyllisesti matalalla tasolla olevalle luuserille faktoina.
Nolaat itsesi joka kirjoituksessa, menehän kasvamaan nyt aikuiseksi.
Menikö multa jotain ohi? Terveisin tää 22v...
Kerroin vain faktat sinusta, et tietenkään ymmärtänyt lukemaasi ja sen sisältöä koska älyllisesti olet tuolla tasolla.
Nähtävästi sinua harmittaa kun muut huomaavat millainen ihminen olet.
Ei tarvitse puhua kun elän elämääni, kannattaisi sinunkin.
Nähtävästi oma elämäsi on surkeaa kun kadehdit muiden elämää ja ihmisiä jotka ottavat vastuun itsestään nuorena.
Tämä on seksi palsta. Miksi jokaisessa paikassa on joku pienikullinen ihminen alemmuuskompleksissa vinkumassa jotain kuten tässäkin? Eikö ylläpito voi karsia näitä vinkujia pois täältä.
Sää mää ja bää mikä juntti piip piip
Buahahaa buhaa mikä luuseri juntti.
Mikset tyydy äitiisi? Tehän tunnette jo entuudestaan, ei tarvitse häpeillä.
Jatka vaan edelleen omin käsin onneen, niin kuin tähänkin saakka olet tehnyt.
Niin ei ainakaan tarttis jännittää saavansa sukupuolitautia
Niuvanniemeen siellä spede ottaa poskeen buaahaa
Buaahaa buaahaa puuha spede tyrkyttää kuppasta turpaansa.
Katos tuota idioottia ei se saa niuvanniemeä hetkeksikää mielestään. Siellähän sä olet ollut useita vuosia kait se jälkensä jättää.
Miltä suunnalta Suomea tämä 18v poika olisi? Täällä kun on näitä häirikköjä, ei tänne mielellään yhteystietojaan jakelisi.
Rva50
Täällä olisi Päijät-Hämeen suunnilta 26v nuorimies! 185/90 vihreet silmät, ja tummat hiukset. Kiihoittaa vanhemmat, kokeneet aikuiset naiset :) Mistä päin sinö olet Rva50?
Keskisestä Suomesta löytyisi 23v mies! 😍
27v 180/77 nuori mies vailla vanhemman naisen kosketusta uudeltamaalta. Olisi upeaa päästä itseäni vanhemman naisen sänkyyn ja ehkä jopa oppia jotain uutta.