Odotan sinua M-nainen.

Pikaromanssisi on kohta ohi. Tule silloin luokseni, annan laastaria.

J-mies.
668
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Sideharsoon muumioit minut...
Kenelle nää viestit on tarkoitettu, ottakaa lääkkeenne!

Äänestä

Tuomolta Hannalle pus pus ja pus

Äänestä

Hah, ei se ollut edes romanssi. Huomasin, että luulit niin. Se oli vain ystävyyttä. Saan kai silti tulla? :)

Äänestä

Onko? Toivottavasti ei ole. 8)

Äänestä

Mikä ihmeen pikaromanssi?.. Sellaista olekaan.

Äänestä

Taidat puhua itsestäsi...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Pikaromanssisi on kohta ohi. Tule silloin luokseni, annan laastaria.

J-mies.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu