siis kerralla 20min 2h?
itsellä voi mennä 2h ja 2-3 laukeamista
itsellä voi mennä 2h ja 2-3 laukeamista
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Noin 2 h normaalisti, joskus käy myös pelkkä pikainen panokin.
mulla ja mun poikaystävällä menee noin 30-60min!!!jos se on ottanut pari kaljaa ni menee monta tuntia.mun mielestä toi on sopiva
puolesta tunnista puoleentoista tuntiin jos ollaan selvinpäin ja joskus tullu humalassa niitä kolmen tunnin sessioita mut sellasten jälkeen paikat on aivan liian hellänä kummallakin niin ei sellanen enää kivaa oo.
Todella vaihtelevaa parin minuutin pikapanoista parin tunnin mittaan. Yleensä asettuu siihen puolentunnin kieppeille. Mies saa kerran jos lyhyempi aika ja kahdesti/kolmesti jos menee pari tuntia.
...mutta epäilisin, että noin 5 minuuttia keskimäärin, koska mieheni on hitaampi laukeamaan kuin minä.