Oon valmis kaikkeen ja mihin tahansa. Haluan sut ja vain sut. Sinä joka kukkelehdit öisin netissä. Nyt juuri. Kuten minäkin. Tuu mun kaa ja eletään oikeaa elämää. Ei öisin nukkua tartte, mutta voisi elää ja rakastaa.
Rakastan sua nainen tajuatko sen
Anonyymi
43920
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 43
Vanhimmat
Voi rakas, oletko ihan tosissasi, että olet valmis kaikkeen?
En kyl oikein tajua.
Onko sulla huomenna koulusta vapaata?
Kellehän sun on tarkoitus viestiä, ei mulle ainakaan. Välillä tupsahtelen mistä milloinkin. Sullako samainen tapa heitellä noppaa lumoutuneena? Usein noppa takertuu ja lähtee kiertämään hetkellisesti törmäten salaman lailla kohteeseen.
Janne ei aloitusta kirjoittanut pikku Marika hyvä. Mene nukkuun kyylä
Syylä kengässä kuin rakko sulla varpaassa. Yhtä kuin maailma ahdistukseen vie. En ehdi nukkumaan, koska sielun voimaa kysytään!
Onko nämä nimet ns j-trollailun perusta tai alkujuuret? Jos kyllä, niin johtaako jäljet yli viidentoista vuoden päähän? Missä vaiheessa toimen kirjain vaihtuu esimerkiksi s-kirjaimeen- onko se mies ihan fiilispohjainen valinta vai onko jotain koherenssia?
Pääasia, että kirjaimia piisaa :D
Tämä selvä. Koska aletaan oleen?
Se oon minä! Tuu hakee omasi pois!
Minä haluan rakastaa sinua
Kiva viesti jollekin. Minä olen kanssa aina ollut yksi yökukkuja, mutta vanhemmiten täytynyt opetella aiemmin nukkumaan, ei muuten jaksaa päivää töissä. Yleensä siis nukun tähän aikaan, vaikka tänään vähän lipsahti:) Aamulla sitten silmät ristissä uuteen päivään.
Sinun täytyy kohdata se ketä kaipaat. Minäkin olisin avoin kaikelle jos hän vain tulisi vastaan ja kohdattaisiin oikeasti, ikävä on suunnaton.
Oon ihan samoilla ajatuksilla. Haluan oikeaan elämään sun kanssa. Oon sun kanssa valmis mihin vain. Mulle käy kaikki, kunhan saan olla sun vierellä ja haluisin mä sun kainaloon tai johonkin vaan kosketukseen. Ja mä haluan nukkua öisin mutta viimeaikoina se on ollu heikkoo.
Tahdon olla sun kanssa
Tuo vaan kuulostaa multa. Älä nyt lähde sen kelkkaan kun rakastan sinua.
Minä rakastan sinua
Rakastellaanko pian jo?
M-naiselleko kirjoitat?
Minulle se kirjottaa ja kirjain ei osu muhun
Mulle on aloitus enkä ole M.
Aloitus on minulle. Olen S.
Minulle hoolle on tuo aloitus.
J-naiselle menee aloitus.
Mahdatkohan itsekään olla m nainen..
Olen T ja tiedän että aloitus on minulle!
Kuka niin on väittänyt?
Mistä hitsistä tuon nyt voisi tajuta?
Vaikuttanut, no, päinvastoin.
Ei mulle. Hän ei käyttäisi sanaa kukkelehtia heh
Tuo olikin K lle 😉
Mä tiesin😁❤️mäkin rakastan sua AINA
Yö on omaa aikaa milloin aika kulkee eri tahtia, hitaammin. Ehtii monenlaista, miettiä ainakin. Yhteen aikaan saattoi lukea kirjan kokonaan tai lähes yössä. Kahden yö on erilainen.
Niin, päivisin en useinkaan ole oma itseni. Ja öisin taas...niin joskus minulla on suorastaan epätoivon hetkiä joina mietin pystyisinkö edes todelliseen elämään, koska olen alkanut ajatella menettäneeni suhteellisuuden- ja todellisuudentajuni. Olen tavallaan tullut kironneeksi itseni, fantasiaöitäni kun seuraavat yhä useammin itseruoskinnat. Ja tuo kun ihmisjoukot hyörivät ja metelöivät elämän pyörteissään, kun sen näkee ja kuulee, todellisen elämän, sen että heille elämä ei ole jotain kiellettyä, ja elämänsä ei ole pelkkiä unia ja näkyjäjotka ovat hajanaisia kuin taivaan tuulissa ripoteltuja, vaan jotka näyttävät olevan ikuisesti uudistuvia nuoria, joille mikään kohtaamansa ei ole koskaan samaa, ja kuinka synkkä ja yksitoikkoinen taas ideoiden ja varjojen maa jonkun orjuuttaessaan.
Huomenta, ihanaa mihin tahansa? Tule sitten takaisin elämääni. Kaipaan sinua valtavasti ja olen surullinen että kaikki meni niin kuin meni. Voisit rakentaa sillan uudestaan.💔❤
Tuo kirjoituksesi on kuin minun suustani ja samoin kuin minulle tapahtunut.
Tulisin, jos voisin. Itsekin kaipaan häntä (naista) todella paljon.
Rakentaisin myös uudestaan sillan välillemme, jos antaisit vain mahdollisuuden.
Mies vain.. sivusta
Tuskin olet hän, mutta kysyn kuitenkin - Milloin olitte viimeksi yhteydessä?
Kuka nainen? Kelpaa joku yökukkuja vaan mutta aivan sama kuka niistä kunhan on nainen ja kukkuu yöt?
Ai pärkkele nyt iski sopiva https://youtu.be/jYOZLSl9kGQ
Näin taitaa toimia lähinnä provojen seuraajat sukupuolesta riippumatta…
Haluat siis että nainen vanhenee ennen aikojaan? Terv iltaihminen joka ei suostu valvomaan yli 22-23 kuin satunnaisesti ja pakottavasta syystä
En halua mutta ei hän vanhene edes normi aikojaan vaan kestää aikaa muita paremmin.
Mitä tarkoitat? Onko teillä miten paljon ikäeroa?
En jaa täällä mitään tuntomerkkejä ulkopuolisten iloksi. Tarkoitan sitä, että hän on hyvin säilynyt.
Hyvin säilynyt formaldehydissä.
Sillä lailla. Tuollainen kirjoitustyyli on kaiketi vallitsevien käytäntöjen mukaan tulkittavissa uhkaukseksi, pitää varmaan ilmoittaa eteenpäin johonkin keskusyksikköön ja hoitaa näin kansalaisvelvollisuutensa tms. Sivusta tämä