Ei Sanna eronnut vieläkään ei,ei. Mitä hyötyä on meidän myyräntyöstä, turhaa on työ. Kukaan ei persuja ota tosissaan kun persut tuomitsee viinanjuonnin. Miksikähän?
Ei etene persuunelma..
Ei etene persuunelma..
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Koko juttu on tainnut mennä sulta ohi, tai tietystikin olet yrittänyt ymmärtää siitä sen mihin aivokapasiteettisi antaa myöden. Eli kaikki minkä ymmärsit, on viinanjuonti.
Kyllä Sanna on ihan itse aiheuttanut kohun, vastustajat tietysti puuttuu asiaan, on ne persuja tai muita, pääministerin tulee huolehtia, että tuollaista ei pääse tapahtumaan.
Niin mutta kun se ei eroa! Äää,äää,ää!
Mitä enemmän persut on äänessä sitä suuremmaksi kasvaa Sannan suosio.
Tätä asiaa ei harjoitella montaa kertaa seuraavasta napsahtaa
Mutta hyvä puoli että sdp:n suosio laskee.
Naurattaa nuo persut! Itse kännäämällä hakevat niitä sulkia hattuunsa ja lähes jokainen tuomittu ainakin rattijuoppoudesta. Nyt kohu pääministerin tanssimisesta ja viinin maistelussa. Ei pääministeri edes näyttänyt yhtään humalaiselta. Voi teitä kaksinaamaisia persuja.
Purra pitäisi haastaa oikeuteen perättömästä lausumasta!
Pääministerin pitää olla hyvä esikuva Suomen lapsille ja nuorille. Eroa Sanna!!!
Miksi vain pääministerin pitää olla "hyvä esikuva"? Koska Hakkarainen eroaa edes venäjämielisestä ID ryhmästä??
Heti kun selviää.
eikös vasemmisto tehtaile lasu ilmoituksia 🤔 mitäs jo mekin 🤣🤣🤣