biletyskerma

Anonyymi

suomalaisen valkosen hetero miehen vika ja syy kun ministeri dokaa työajal. ja kaikenlisäksi pitää itseään toimintakuntosena ja ihan kun ei mitään olisi tapahtunut eikä myönnä tehneensö väärin. tämä on sitä narsismia

7

186

    Vastaukset 7

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Tällä kertaa tanssiparina on tunnettu missikaunotar Sabina Särkkä.

      Katso uusi video tanssivasta pääministeristä:

      https://www.seiska.fi/Kotimaa/Taas-uusi-kohuvideo-Sanna-Marinista-paaministeri-kiehnasi-kuumasti-Sabina-Sarkan-kanssa

      Video on kuvattu ravintola Teatterissa sunnuntaina (7.8.) aamuyöllä, heti pääministerin riehakkaiden kotibileiden jälkeen.

      Videolla naimisissa oleva perheenäiti tanssii Sabinan kanssa intiimisti lähekkäin ja jalat harallaan.

      Tanssin tunnelma on sen verran kiihkeä, että pääministeri puristaa kädellään missiystäväänsä tämän asun selkämyksestä.

    • Anonyymi

      Puolustajien lauma kuolaa kateellisena,että hekin haluais remuta!

    • Anonyymi

      Uusi Viiina & Aineita puolue rekisteröity. Uurnilla tavataan.

    • Anonyymi

      Kaljaa & Makkaraa ilmoittatutuu myös mukaan. Muista äänestää!

    • Anonyymi

      Politiikot ovat osanneet pitää huolen omasta asemastaan ja tuloitaan, jota kautta heidän toimeentulonsa on turvattu huomattavasti paremmin kuin normikansan. Tuota kautta ovat nostaneet itsensä asemaan jossa ovat ottaneet itse oikeutetusti aseman jossa nousevat tavallisen kansan yläpuolelle toimissaan ja tuo ei kuulu demokratiaan jossa kansa valitsee edustajansa kansan parita. Jotta päätöksenteko pysyy kansan etuja valvovana eikä arki pääsisi karkaamaan päätöksenteossa on kansanedustajien edut oltava yhtäläiseksi koettavia kansan kanssa .Edut ,kuten lomakaudet ,työttömyys turva ,jota nimitetään sopeutumisrahaksi. Näin ei nykyisin ole .Kansalais aloite on tuon korjaamiseksi käynnissä:

      https://www.kansalaisaloite.fi/fi/aloite/10713

    • Anonyymi

      Demut tykkää ja äänestää sutena.. Löyhäpää bilekansa riemuitsee.. Näin Suomen päättäjät!

    • Anonyymi

      Biletä aamu neljään ja työkuntosena töihin?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalaiset nuoret Eu:n köyhimpiä?

      Suomalaisen nuoren varallisuus keskimäärin 5000e. Eu:ssa keskimäärin 25 000e.
      Maailman menoa
      179
      1384
    2. Mikä on sun ja kaivattusi nimen viimeinen kirjain?

      Välillä näin päin...
      Ikävä
      88
      1214
    3. Sofia teki aika pahat oharit

      Leikkiikö Sofia kansainvälistä kosmopoliittia vai menikö rehdisti pupu pöksyyn, kun perui viestillä tulonsa puoli tunti
      Kotimaiset julkkisjuorut
      214
      1125
    4. Mikä on toinen nimesi?

      Tiedätkö naisen?
      Ikävä
      68
      952
    5. Mikä on kaivattusi

      Nimi väärinpäin🤔🙃
      Ikävä
      61
      736
    6. Kohdataanko me

      Enää?
      Ikävä
      55
      590
    7. Mikä kaivatussasi

      on niin erityistä?
      Ikävä
      32
      568
    8. Muiden vaikutus

      Oletko antanut muiden vaikuttaa mielipiteisiisi, tunteisiini tai valintoihisi suhteessa kaivattuusi?
      Ikävä
      80
      526
    9. No tavallaan seuraava kohtaaminen on käänteentekevä

      Koska sanon sulle että rakastan sua. On aika. Pösilö.
      Ikävä
      29
      504
    10. Miten J sitten tehdään se?

      Varaanko kumin?
      Ikävä
      45
      497
    Aihe