biletyskerma

Anonyymi

suomalaisen valkosen hetero miehen vika ja syy kun ministeri dokaa työajal. ja kaikenlisäksi pitää itseään toimintakuntosena ja ihan kun ei mitään olisi tapahtunut eikä myönnä tehneensö väärin. tämä on sitä narsismia

7

153

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Tällä kertaa tanssiparina on tunnettu missikaunotar Sabina Särkkä.

      Katso uusi video tanssivasta pääministeristä:

      https://www.seiska.fi/Kotimaa/Taas-uusi-kohuvideo-Sanna-Marinista-paaministeri-kiehnasi-kuumasti-Sabina-Sarkan-kanssa

      Video on kuvattu ravintola Teatterissa sunnuntaina (7.8.) aamuyöllä, heti pääministerin riehakkaiden kotibileiden jälkeen.

      Videolla naimisissa oleva perheenäiti tanssii Sabinan kanssa intiimisti lähekkäin ja jalat harallaan.

      Tanssin tunnelma on sen verran kiihkeä, että pääministeri puristaa kädellään missiystäväänsä tämän asun selkämyksestä.

    • Anonyymi

      Puolustajien lauma kuolaa kateellisena,että hekin haluais remuta!

    • Anonyymi

      Uusi Viiina & Aineita puolue rekisteröity. Uurnilla tavataan.

    • Anonyymi

      Kaljaa & Makkaraa ilmoittatutuu myös mukaan. Muista äänestää!

    • Anonyymi

      Politiikot ovat osanneet pitää huolen omasta asemastaan ja tuloitaan, jota kautta heidän toimeentulonsa on turvattu huomattavasti paremmin kuin normikansan. Tuota kautta ovat nostaneet itsensä asemaan jossa ovat ottaneet itse oikeutetusti aseman jossa nousevat tavallisen kansan yläpuolelle toimissaan ja tuo ei kuulu demokratiaan jossa kansa valitsee edustajansa kansan parita. Jotta päätöksenteko pysyy kansan etuja valvovana eikä arki pääsisi karkaamaan päätöksenteossa on kansanedustajien edut oltava yhtäläiseksi koettavia kansan kanssa .Edut ,kuten lomakaudet ,työttömyys turva ,jota nimitetään sopeutumisrahaksi. Näin ei nykyisin ole .Kansalais aloite on tuon korjaamiseksi käynnissä:

      https://www.kansalaisaloite.fi/fi/aloite/10713

    • Anonyymi

      Demut tykkää ja äänestää sutena.. Löyhäpää bilekansa riemuitsee.. Näin Suomen päättäjät!

    • Anonyymi

      Biletä aamu neljään ja työkuntosena töihin?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Muovikassikartelli

      Kauppaketjut ovat yhdessä sopineet muovikassin yksikköhinnaksi 59 senttiä. Milloin viranomaiset puuttuvat tähän kartell
      Talousrikokset
      36
      2194
    2. Aidon persun tunnistaa Marinin palvonnasta

      Oli kyse sitten Halla-ahosta tai Putinista. Ensimmäisenä aidolle persulle tulee mieleen Marin.
      Maailman menoa
      49
      1777
    3. Hallintooikeus..

      "Asemakaavapäätös pysyy voimassa.Poikkeamista ja rakentamista koskevat luvat hylättiin" kertoo Pyhäjärven Sanomat netti.
      Pyhäjärvi
      125
      1643
    4. Olen rakastunut

      varattuun joka ei eroa. Miten tunteista eroon? Tämä ei ole tavanomaista. On elämäni suuri rakkaus.
      Ikävä
      104
      1336
    5. Teit yllättävän siirron

      Olet tähän saakka ollut tietyllä tapaa varovainen. Voi kai sanoa, että olemme kunnioittaneet toistemme rajoja. Tiedän,
      Ikävä
      54
      1060
    6. Jos se joskus oli molemminpuolista

      niin hyvin me molemmat onnistuttiin pitämään toinen epätietoisena.
      Ikävä
      76
      1018
    7. Mikä on kaivattusi

      ammatti?
      Ikävä
      59
      925
    8. Laita nyt se viesti

      Tiedän että haluat tavata. Kirjoitat, pyyhit, kirjoitat... Lähetä se viesti 😗
      Ikävä
      54
      837
    9. Kaipaatko nainen

      Semmoista tosi hankalaa ja arkaa miestä? Pitäisitkö hänet aina omanasi jos saisit hänet? Miten huomioisit hänen herkkyyd
      Ikävä
      102
      811
    10. Nähdäänkö me ensi

      Viikolla jossain?
      Ikävä
      61
      793
    Aihe