tuolla ns. oikeassa elämässä että vihdoinkin voi jatkaa eteenpäin 😀 Voi rauhassa katsella mitä uutta yllätystä elämä keksii. Täältäkin voi poistua kirjoittelemasta ja lueksimasta mutta vannomatta paras ettei joskus vuosien päästä palaa 😂
Nyt oon saanut tarpeeksi tietoa
Anonyymi
49930
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 49
Vanhimmat
Hyvä homma. Mutta muista rakas, sinä ansaitset kultaa!
Hienoa, kun puolituntemattomat kertoivat hänen olevan idiootti. Nyt voit jatkaa matkaa, kun olet saanut vankkaa tietoa.
Kannattais uskoo niitä puolituntemattomia samantien.
No tämä kommentti ainakin huokuu vajaaälyisyyttä.
Sulla on paha olla. Koita tehdä jotain järkevää palstan sijaan.
Kyllä se on totta
Et kykene ymmärtämään
Noin se menee..vaikka en tiiä mistä on kyse. Joskus ihmiset voivat tahallaankin tehdä tyhmyyksiä, mä näen aina tai lähes aina ihmisten läpi.
Tiedät sinä mistä on kyse.
En tiedä.
Kaikki täälä tietää.
Minkä? Mä en sit tiiä. Kerro mullekki?
Mielipuolinen massapurkaus
Kohteena yksi.
Mikä se sellainen on? On mulle vähän vieras käsite.
Lue uutisia.
Yleensä luenki.
Hyvä juttu. Ehkä parempi niin että menet mies eteenpäin elämässäsi. Mitä minulla olisi sinulle antaa kun sinulla on jo kaikki ja enemmänkin?
Miksi kirjoitat naisena, kun et sellainen ole
Koska me ei olla miehen kanssa puhuttu kasvotusten viime vuonna.
Eihän meistä kukaan ole, eihän!? 😂
Hommaa nyt se satisfyer!
Juuri näin. Ilman palstaa elämä on hauskempaa.
Minkähänlaista tietoa on kaivettu, ja kuinka kuranttia tietoa sitä kautta saa?
Mitä tietoa se on jo muut jauhaa skeidaa. Tod. näk. kaikki "tieto" mitä olet "kuullut" on BS:ää.
Itselläni ei ole varsinaisia, ainakaan kokonaisia luurankoja kaapeissa, mutta jonkin verran välillä huolettaa jotkin muualta kulkeutuvat ja vanhentuneet näkökulmat, joiden pohjalta en toivoisi vedettävän minkäänlaisia johtopäätöksiä.
Minusta luurangot kaapeissa kolisevat kivasti. Epäilyttää lähinnä ihmiset, joilla sellaisia ei (mukamas) ole.
Itsellänihän ei ole luurankoja kaapeissa ja se aiheuttaa ihmisissä alemmuudentunnetta. Näytän ulospäin hyvältä ihmiseltä, mutta en minä silti täydellinen ole. Varsinkin pikkusieluiset ihmiset alkavat kiemurtelemaan, kun vähän avaan ajatusmaailmaani ja historiaani. Vaikka en minä sillä pahaa tarkoita. Anteeksi kun olen olemassa.
Voisiko aloittaja helpottaa suuren osan palstalla kävijöiden oloa kertomalla vähän, minkä sukupuolista ihmistä olet lakannut ikävöimästä ja ketä asia ei koske?
No onneksi tulin vielä lukemaan kommentteja 🙂 Naispuoliset saa huokasta helpotuksesta, kyse on miehestä. Ja ei mistään täältä luetusta, ei kuulluista juoruista vaan yksinkertaisesti tosiasioista.
No tietty sulki pois juuri ne vaihtoehdot, joita en olisi veikannutkaan!
Ja kyseessä on sellainen fakta, joka ei voi vanhentua ja jossa ei voi olla lieventäviä asianhaaroja?
Persoonia on monia että ei voi varmaksi sanoa kuka on tällä kertaa
Jaajaa ja silti jäät paikalles.
Mihin se sitten menisi.
Täällä usein käy niin, että joku matkii jonkun tunnisteen ja alkaa kirjoittaa sen kautta.
Kaikkee hyvää
Voi siis hyvin parahin M nainen!
Jatkoitko eteenpäin?
Mul on taas nälkä
Niin varmaan olet synti numero ylensyönti 😂
Sulla on matoja! Missä bbq bus?
Voi 8lla mut nyt olen elänyt pelkästään ateriakorvikkeilla ja mua huimaa ja jalat eivät kanna joten nyt syötävä
Olen maailmamestari paastoomisessakin. Kaikki alkoi kun synnyin ja voin pahoin henkisesti vuosia ja ruoka teki mieli oksentaa. Mutta sitten oli aika kun ei ollut varaa kun makarooniin. Nyt voisin syödä sisäfilettä joka päivä ravintelissa mutta hahaa en halua.
ja tietenkin se henkinen pahoinvointi aiheutti fyysisiä oireita mutta parempaan olen menossa.
Olet varmistanut kaikkipuolisen maailmanmestaruutesi, persettäs tulkaten, sillä persereikäsi ei kykene sanoa, sun maailmanmestaruuttasi.
Rauhallista illastusta, turvallista.
https://m.youtube.com/watch?v=25Ln_BqR21c
Sitä samaa maailmanparaspersereikä. Katsos kun sinäkin sait tittelin ja olet maailmanparas ota kohteliaisuutena. Eiksni.
😝 se ei taida merkitä keneltä ne tiedot sait kun et siltä ihmiseltä joka omaa elämäänsä elää?
Suosittelisin muistamaan sen että suomalainen on ainoa joka on valmis antamaan 100€ ettei naapuri saa viittäkymppiä! 😂
Siltä se tuntuu, että liian kauan on ollut kaikkea sellaista, että menneet on syytä jättää taakseen. Ei siitä saa enää mitään sellaista, mitä kannattaisi muistella.
Kyllä, mummoikses natsaa, halaa itseäsi
https://m.youtube.com/watch?v=ttdQnPakmPQ
Hiljasuudessa hintikki kykkii.
Onnea niin sen kuuluu mennä 😎