Pääministerin tulisi erota, ja mennä huume/katkaisu hoitoon. Mies hoitaa lapsen, vaikkei hänen olisikaan.
Vastaukset 4
- Anonyymi
Onkohan lapsi sen laulajan, joka teki fritsun ton huumehörhön kaulaan, ja nuoli sitä ?
Vaikee sanoa, ei taida ittekkään tietää.- Anonyymi
Perussuomalaisissa perheissä on yleinen ongelma siinä, että ei tiedetä kuka on lapsen isä, eikä aina sitäkään, kuka on lapsen äiti.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Perussuomalaisissa perheissä on yleinen ongelma siinä, että ei tiedetä kuka on lapsen isä, eikä aina sitäkään, kuka on lapsen äiti.
Perussuomalaisten osalta sentään tiedetään, että isä on suomalainen. Demareilla vasemmistoliittolaisilla ja vihreillä tiedetään, että voi olla kuka ja mikä vaan.
- Anonyymi
Minusta koko porukka näyttää leseboilta. Lapset on isolta osalta keinohedelmöitetty. Jotain on pahasti rikki tässäajassa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miksi vanhusraiskaajaa ei ole palautettu?
Ukkola kysyy Rantaselta, vaikka perussuomalaiset ovat olleet hallituksessa kolme ja puolivuotta. Rantasen vastaus on "3731717- 1141256
- 1331255
- 1571187
Katri Helena rikkoi hiljaisuuden dramaattisella uutisella: "Elossa ja ilossa ollaan"
Katri Helena on sinivalkoinen ääni. Hänen klassikkohittinsä ovat tärkeä osa suomalaista kansanperintöä. Katri veti jääh26981- 111862
Nanna hakkasi Martinan aivot tuusan nuuskaksi!!!
Ihme jos Martina pystyy muodostaa järkeviä lauseita tämän nyrkkisateen jälkeen. Ottelupalkkio tuli, tajunta meni.177655- 59651
Vaikea löytää samantyylistä miestä
Nyt on pakko avautua. Onko ketään muuta jonka on yksinkertaisesti todella vaikeaa löytää samanhenkistä kumppania kuin i119562- 21553