on mielestäsi Suomen epäeroottisin nainen tai mies ?
Yksi naisehdokas voisi olla Erika Wikman. Erika voidaan pukea vaikka mihin asuun, niin seksiä saatikka erotiikkaa hänessä ei ole vähääkään. Tai ehkä joidenkin vanhusten mielestä voi olla.
Kuka seksikkäänä itseään pitävä henkilö
12
176
Vastaukset
- Anonyymi
Erika on kyllä teennäinen. Mitä enemmän "esittää" seksikästä
sen vähemmän on. - Anonyymi
Se punapäinen lakkojohtaja on karmea, vaikkei se yritäkään olla seksikäs - kai ?
- Anonyymi
Olen saamaa mieltä - suttuisuus ja sutturamaisuus ja liian pienet vaatteet eivät todellakaan ole seksikkyyttä.
Todelliset sensuellit ja seksikkään naiset eivät ole puolipukeissa ja viimeisen päälle meikattuna ja feikattuna. Satu Silvo esimerkiksi ei tarvitse mitään lisää ja on luonnollisesti kaunis ja sensuelli nainen. Ulkomaisista voisi mainita vaikkapa nämä vanhemmat starat kuten Gina Lollbrigina tai Raquel Welch, aivan upeita ja todellisia kaunottaria. - Anonyymi
Nuorena lavoilla Anita Hirvonen oli seksikäs sekä olemukseltaan että käytökseltään. Viihdyttävä, pieni pippurinen pirpana. Miehet hulluna vislasi.
Ruotsin pääministeri on epäseksikäs.
Joo, Erika on ehkä alun perin liiankin asiallinen ja vaatii itseltään paljon. Kaikkensa yrittää siinä että pärjäisi kovalla alalla, kokeilee myykö seksikkyys ja menee vähän yli. Lauluista tykkään ja laulamisen osaamisesta.- Anonyymi
Kerran livenä nähnyt Erikan esiintymisen ja lähinnä myötähäpeää herätti monessa muussakin kuin minussa kun kommentteja kuulin. Alkaa olemaan kuin Tuksu aikoinaan. Ei tarvii toiste mennä katsomaan.
- Anonyymi
Jostakin syystä tulee mieleen Roman Schatz.
- Anonyymi
Vaikea tietää ketkä pitävät itseään seksikkäinä. Ja se mikä juuri minusta olisi eroottinen tai epäeroottinen riippuu niin monesta asiasta. Ei ihan yksinkertainen kysymys.
Siili - Anonyymi
Botoksi-huuliset iines ankat ei ainakaan ole seksikkäitä.
- Anonyymi
Danny
- Anonyymi
Miehille riittää kun on isot tissit, jotka on esillä. Se on niitten mielestä seksikästä.
- Anonyymi
Moni mies on naisen muhkean pepun perään.
Ja sitähän he saavat. Pakaraimplantit alkavat olla yhtä arkipäiväisiä kuin turbohuulet.
- Anonyymi
Ei yhtikäs mitään.. Luulot on suuret, vasn kohta tipahtaa..
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu1917272Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv1283295Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?1161942"Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?
Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?551885Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin
Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p611847- 191809
Aktivistinainen pysäytti ICE-agentin luodin päällään USA:ssa!
Video ampumistilanteesta: https://edition.cnn.com/2026/01/07/us/video/ice-shooting-minneapolis-digvid "Media: ICE:n am811786Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %
Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.61675Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin
Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m171561- 691393