Ei näytä Viasat nyt tajuta, ettei Kottila ole tehtäviensä tasalla.
Mika Kottila jälleen pilaamassa osaamattomudellaan Valioliigan studiota
7
789
Vastaukset
- Anonyymi
Kottila on juuri Viasatin jalkapallostudiossa. Ongelma ratkaistiin niin, että käänsin Eurosportin puolelle ja palasin takaisin, kun matsi alkaa. Puoliajan taas katson Eurosportin puolelta, ettei Kottilaa tarvitse kuunnella.
- Anonyymi
Ongelman voisi ratkaista vaihtamalla Bundesliigan studion Valioliigan tilalle. Taso nousisi olennaisesti.
- Anonyymi
Kyllä ja nyt kommentoi ettei liverpool voi mennä yhden loukkaantuneen keskikenttäpelaajan taakse..onko se yhtään seurannut että poissa myös Matic,konate, thiago,ox,nunez,
- Anonyymi
Ongelman juurisyy ei ole Kottila vaan jalkapallostudion vetäjä, joka ei tajua, miten heikko urheilukommentaattori Kottila on. Studion vetäjä ei myöskään näytä piittaavan ollenkaan asiakastyytyväisyydestä, joten kummatkin vaihtoon.
- Anonyymi
Kottila on HJK - Betis matsin studiossa. En viitsinyt katsoa alkua pidempään, koska Kottilan kommentit ovat niin turhia ja noloja. Hän ei fudiksesta mitään ymmärrä, vaikka onkin juossut Valioliigan nurmilla. On ihan eri asia osata potkaista palloa kuin selostaa.
- Anonyymi
Hänen kapasiteettinsa ei riitä urheilukommentaattoriksi. Tämän takia hänestä ei voi koskaan tulla urheilukommenttaattoria, vaikka Viasat häntä jostain syystä käyttää. Viasat näyttää olevan kyvytön uudistamaan studioasiantuntijoitaan.
- Anonyymi
Nyt Kottila oli HJK-matsin studiossa.
Kotila: "Mistä löytyy välit, mistä jos, kuka menee???"
Kottilan suusta ei tule mitään järkevää analyysiä. Mistä ihmeestä Viasat on tällaisen tapauksen ottanut studioon?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Useita puukotettu Tampereella
Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht1963611Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?
Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii572257Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava3762220- 432092
Meneeköhän sulla
oikeasti pinnan alla yhtä huonosti kuin mulla? Tai yhtä huonosti mutta jollain eri tyylillä? Ei olisi pitänyt jättää sua321501Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em931251Muutama kysymys ja huomio hindulaisesta kulttuurista.
Vedakirjoituksia pidetään historiallisina teksteinä, ei siis "julistuksena" kuten esimerkiksi Raamattua, vaan kuten koul4781223- 541213
Jumala puhui minulle
Hän kertoi sinusta asioita, joiden takia jaksan, uskon ja luotan. Hän kuvaili sinua minulle ja pakahduin onnesta kuulles1211073- 621043