Kesärannan nimi Bilerannaksi?

Vai olisiko sittenkin syytä ehdottaa bilemimmiä eroamaan ministerin paikalta ja jatkamaan juhliaan omissa tiloissaan meidän yhteisten tilojen sijaan?
4129
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Eli se olis niin kun Bilerannan Sanna. Ennenhän käytettiin tilan nimeä sukunimen sijaan.

Äänestä
  • Tissit paljaaksi ja nylkyttämään.

    Äänestä

Siis Marinin anteeksipyynnöt eivät enää auta. Hänen pitää jättää eroanomus.

Äänestä

Tämä huipentuu siihen kun Sannukka vetää lätty paljaana Linnan juhliin. On siinä muoti toimittajilla pohtimista miten karvoitusta arvostelevat, onko karvat leikattu muodikkaasti vai ei.

On meillä oiva 40V äiti esimerkkinä nuorille naisille. Kyllä Sanna on ihana!!!

Tytsyllä on kyllä erittäin vakava ongelma kaverien valinnan suhteen. Mutta naisena on ilmeisesti kaikki ruokainen. Se lienee nykypäivän normaali, sille eivät boomerit mitään mahda.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Vai olisiko sittenkin syytä ehdottaa bilemimmiä eroamaan ministerin paikalta ja jatkamaan juhliaan omissa tiloissaan meidän yhteisten tilojen sijaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu