Vai olisiko sittenkin syytä ehdottaa bilemimmiä eroamaan ministerin paikalta ja jatkamaan juhliaan omissa tiloissaan meidän yhteisten tilojen sijaan?
Kesärannan nimi Bilerannaksi?
4
69
Vastaukset
- Anonyymi
Eli se olis niin kun Bilerannan Sanna. Ennenhän käytettiin tilan nimeä sukunimen sijaan.
- Anonyymi
Tissit paljaaksi ja nylkyttämään.
- Anonyymi
Siis Marinin anteeksipyynnöt eivät enää auta. Hänen pitää jättää eroanomus.
- Anonyymi
Tämä huipentuu siihen kun Sannukka vetää lätty paljaana Linnan juhliin. On siinä muoti toimittajilla pohtimista miten karvoitusta arvostelevat, onko karvat leikattu muodikkaasti vai ei.
On meillä oiva 40V äiti esimerkkinä nuorille naisille. Kyllä Sanna on ihana!!!
Tytsyllä on kyllä erittäin vakava ongelma kaverien valinnan suhteen. Mutta naisena on ilmeisesti kaikki ruokainen. Se lienee nykypäivän normaali, sille eivät boomerit mitään mahda.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2062439
Törkeä eläinsuojelurikos Sonkajärvellä
Pohjois-Savossa Sonkajärvellä noin 40 kissaa ja reilut 10 koiraa on jouduttu lopettamaan kaltoinkohtelun vuoksi, kertoo411607Jotkut ihmiset pelkäävät syöpää sairastavaa
On hauskaa, kun kertoo jollekin, että "minulla on syöpä". Jotkut käyttäytyvät kuin se olisi tarttuva tauti. Eivät uskall1381251Lavrov suivaantui Stubbille perustellusti.
Lavrov perusteli suivaantumistaan tosiasioilla Suomen tarinasta sotiemme jälkeen, tutkija Tynkkynen ja pankkihenkilö Sol2871043Se ei ihan oikeasti vaatisi kuin yhden
Tekstiviestin... Jos rakastat minua vielä toivoisin että laittaisit minulle viestiä. Rakastatko? Oletko oikeasti niin pe56992Sukupuolia on vain kaksi- kohukassista tuli kova tuomio perheenisälle oikeudessa.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/4d4db0d9-4dda-4ba6-a699-25d725683ad6 Miten näin normaalista kassissa olevasta tekstis303985Kääminsä polttanut taksi suomussalmella
Vieläkö sillä hermonsa menettäneellä hulluja ylinopeuksia ajavalla asiakkaansa haukkuvalla( jos ajat paska kyydin hänen21941- 55916
Jorma Uotinen avaa sanaisen arkkunsa TTK-miesparista ja koko uudistuksesta: "Sehän on..."
Tanssii Tähtien Kanssa -parketilla nähdään ensimmäistä kertaa Suomessa tanssiparina miespari kauden alusta asti. Mikko S19794Aina ku nään sun kuvan
Tekis mieli kirjoittaa viesti: Moi kulta, on ikävä❣️🤗 ihan noin vain, lyhyt ja ytimekäs 😁🤭58773