No kysymys otsikossa.
oletko järkyttynyt?
11
<50
Vastaukset
- Anonyymi
En ole tällä hetkellä. Nuorena järkytyin Mikkelissä Vahakabinetissa lavasteita,jotka kertoivat Isonvihan aikaisista tapahtumista. Toinen syy järkytyksen oli kun vaikutti siltä, että ihastus oli varattu jollekin toiselle.
- Anonyymi
Mikkeliläiset ovat järkyttäviä ihmisiä. Täälläkin vain haukkuvat. Nuo kierot savolaiset!
- Anonyymi
Jos kysytään Jiimieheltä, niin kyllä olen.
- Anonyymi
Miksi olet järkyttynyt?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Miksi olet järkyttynyt?
No koko tästä tilanteesta olen järkyttynyt.
T: Jiimies - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
No koko tästä tilanteesta olen järkyttynyt.
T: JiimiesNiin mistä tilanteesta? Sannasta?
- Anonyymi
Varmasti eri jmies kyseessä :D
Miksi olisin? Mistä olisin järkyttynyt?
- Anonyymi
Enpä oikeastaan.
No en.
- Anonyymi
Kyllä aina silloin tällöin joku asia järkyttää. Silmitön pahuus ja väkivalta, järjettömät teot mitä ihmiset tekevät toisilleem.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Päivän Riikka: polttoöljyn hinta räjähti
Näyttää tuo putinismi ilmenevän persuissa myös Suomen yrittäjien kampittamisena. Polttoöljy on se katalyytti, joka pitää362141Mökkejä ostellaan nyt ihan hulluna!
Tyypilliset lainamäärät on yli 500 000€ mökkejä ostellessa eli erityisesti tuollaiset miljoonamökit on nyt suomalaisten591955Helsingin yllä valopalloja
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/1508be00-28c9-4156-83dc-0be5e7aa3066 "Helsingin taivaalla lensi lauantaina puolen yön1211900HÄLYYTYS!!
Ukraina se hyökkää jo Suomen maaperälle. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/645b83ce-e074-4f00-8b99-245d01b38a363771612Kovasti on hävittäjiä ilmassa. Nytkö se alkoi?
Onko nyt sota ?? `Vai harjoituksiako vain? Hävittäjät pörrää kovasti.1031611Helsingin yllä lensi yöllä jotain outoa puolen yön aikaan valopalloja
Poliisi on saanut tapauksesta yhden havaintoilmoituksen. Valopalloja oli noin parikymmentä ILtalehdessä on video tapah1241444Millainen on naisellinen nainen
Nyt kun taas mennään keikkuen kesään, niin millainen nainen on naisellinen? Pukeutuminen, olemus, puhetapa, jne. Vilma n1821072Raamatullinen kaste
Seurakunnassamme kastettiin mm eräs muslimi, joka oli tullut uskoon. Hän oli ollut Suomessa viitisen vuotta. Hän oli lu53947- 73875
- 27869