Heräsin tähän ikävään, kuulostaa kolkolta.
Miten tähän saisi jotan järkeä, kunpa kohtaisin naisen joka olisi minua varten.
Ja toisinpäin minä olisin häntä varten.
Nainen missä olet?
Tulisit jo vastaan tätä miestä.
ikävä on naista
13
640
Vastaukset
- Anonyymi
Täällä mä olen. :) Herätit näköjään minutkin.
- Anonyymi
Sori ei ollut tarkoitus.😔 itsekkäät ajatukset vain tulivat mieleen.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Sori ei ollut tarkoitus.😔 itsekkäät ajatukset vain tulivat mieleen.
Itsekkäät ajatukset?
- Anonyymi
Ikävä on sua.
- Anonyymi
Mies, tule nyt juttelemaan mun kanssa.
- Anonyymi
Aamuyön ikävään parhainta on halipusut vierihoidossa.
- Anonyymi
Mene aa-kerhoon. Siellä on kaltaisiasi.
- Anonyymi
Ensin herätät mut keskellä yötä, ja sitten et voi edes jutella mun kanssa. Olet sä kyllä hassu.
- Anonyymi
Täällä juttelu on todella hassua kun ei tiedä kuka kukin on.
Kyllä livenä juttelu olisi paljon parempi.
Ja tunteita nousisi pintaan.😉 - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Täällä juttelu on todella hassua kun ei tiedä kuka kukin on.
Kyllä livenä juttelu olisi paljon parempi.
Ja tunteita nousisi pintaan.😉No kyllähän sä nyt mut tunnistat. :) Voidaan jutella livenä heti kun haluat. Ja vähän voitais halata, mutta se ei ole pakollista jos et halua. Juttelukaan ei ole pakollista. Voidaan vaan tuijotella toisiamme silmiin, jos ei saada sanaa suusta.
- Anonyymi
Missäpäin asut ? Minkä ikäinen oot ?;
- Anonyymi
Mulla oli tänään mielessä Chisun " tuu mua vastaan"- kappale. Siihen sopii tää sun aloitus. Alkaako sun nimi M- kirjaimella? Jos oot se,jonka kanssa tapasin viimex 8.5,niin oot kyllä mielessäni ollut.
- Anonyymi
Siis eikö ikävän kohteesi ole saatavilla? Vai ikävöitkö vain yhdessä oloa jokin kanssa?
Jos vastaus on kyllä ensimmäiseen, niin älä luovuta hänen suhteen.
Jos vastaus on kyllä toiseen, niin malta mielesi. Älä tyydy vain johonkin sen vuoksi, että haluat suhteen.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa
Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site786015Persut on Suomen mamutuspuolue nro 1.
Heti ensimmäisenä persuvuonna 2015 maahantoivat Suomeen 35 tuhatta kunniavierastaan. Tuoreimpana persuvuonna 2025 pers794860Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia
SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto524422SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta
"Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun574172SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt953781Miksei Korhonen (pers) vastaa Kokon (sd) esittämiin kysymyksiin?
Hyviin käytöstapoihin kuuluu kysymyksiin vastaaminen, eikä alkaa syyttelemään kysymyksen esittäjää. Mikä vaivaa Korhost63512Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi882543SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het502503Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?352399Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa
Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat452129