Millaisia rokotuksia teillä koirien varalta thaimaassa?

Anonyymi

Numba kirjoitat asiaa... koiralaumojen vaarallisuudesta. Kahden viikon turreille näistä ei vaaraa turistikohteissa ollen mutta kaikki vähänhäntään, pari vuotta aidosti täällä asuneista vaarallisuuden TIETÄÄ.

Olen nähnyt kuvan, Numban dopparista täällä, mutta en peukaloisen puudelista, todistus taakka nyt neidillä 2010 ollen.

"Meillä on kaksi koiraa ja niillä on 9 raita aidattua tonttia missä kirmata".

Haaveilluusiopuudeleita onkin nyt kaksi, jos on niin laittaapi aijaten siten että uima-allaskin näkyy ja, puudelit siellä polskuttelevat varpaasi kuvassa ollen tai TT:n, tai sitten se siitä haaveilluusioperheestä, ja avo meboista.

9

87

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Mitähän mämmiä dopparilla tassuissaan ollen?

      • Anonyymi

        Buupelimme päästelee paukkuja pöydän alla täällä hua hinissä 24/7
        Vähänkö haissee pahalle... mutta sellainen jekkuilija tämä Puppe Beepeli on, voin vakuuttaa, kyllä hymyilyttää, tästä tulikin mieleeni Harliinin Renny, jonka olen tavannut Hesassa. Phukessa meillä oli huvi jahti ankkurissa lähellä sitä Rennyn potskia, elo kuvasta kurkuman leikkaajien saari.
        By NumBall 61v. HHN


    • Hua Hinin Numban ylenpalttinen terveys ja kova kunto perustuu resut rokote sarjaan, joita on hankittu Jyväskylästä Abu Dhabin kautta Hua Hinin Chiang Maihin saakka.
      Tunnettujen rokotteiden lisäksi numballa on apinan aivokuume-tehoste, sianmain vuorirokko-rokotesarja, Hua Hinin hinkuyskä, Turun tuberkuloosi ja Kotkan strepto kokki kahdella hepatiitilla. Kun korona tuli, toverini sai maailman parhaat rokotteet ystävältään yli lääkäriltä, joka mainitsi kunnon olevan sairaan kova.
      Samalla käynnillä laitettiin bakteereja vastustava rokote sarja antigeenisesti ulosteen vaihdon yhteydessä. Perunanenärokko rokotteet oli kivuliaita mutta perä rokko sarjasta oppi kahdeksannen piikin kohdalla jo nauttimaan.
      Gandalfin täplä kuume setti otettiin suun kautta ja loput muun kautta.

      Minulta otettiin sormen päästä veri koe kun mitattiin maksa arvoa. Pyörryin kolme kertaa ja lopulta se tehtiin nukutuksessa. Näin nukutuksen aikana unta että olin puudelina eedenissä jota käärmeet ajoivat takaa... lienee sanomattakin selvää että meinasin tulla hulluksi...

    • Anonyymi

      ""Meillä on kaksi koiraa ja niillä on 9 raita aidattua tonttia missä kirmata".'

      Onpa tosiaan! 14 400m2....

    • Anonyymi

      Taas tämä koirafoobikko kyselee joutavia.

      • Anonyymi

        Onko sinun buudelilla oma kuksa?


    • Anonyymi

      Mulla oli täällä Thaimaassa Rocco Balboa kaksi kertaa peräkkäin mutta se saatiin hoidettun Hangkokin sairaalassa rocotteilla jotka ei olleet halpoja mutta onneksi mulla oli käteistä reilusti eikä mitään luottorisiki kortteja.

      S

    • Anonyymi

      Mulla on koiravaara rokotus suomesta, kissa vaara rokote sveitsistä, käärme rokote kiinasta ja rosputuutio rokote soi kutoselta. The Skorpions piikittelee tällaisen vaatimattoman filosofin tunne elämääm.

      By NumBaII 61 rokotetta viikossa

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi

      Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit
      Maailman menoa
      99
      6612
    2. KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!

      STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
      Maailman menoa
      369
      6191
    3. Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?

      On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei
      Maailman menoa
      60
      3063
    4. Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta

      Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-2000011780852
      Maailman menoa
      111
      2544
    5. Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti

      Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT
      Maailman menoa
      108
      2195
    6. Onko kaivattusi

      liian vetovoimainen seksuaalisesti?
      Ikävä
      125
      1804
    7. Puolen vuoden koeaika

      Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro
      Ikävä
      19
      1663
    8. Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan

      Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään
      Maailman menoa
      34
      1345
    9. Tytti Tuppurainen nöyryyttää avustajiaan

      Tytti Tuppurainen nöyryyttää SDP:n eduskuntaryhmän kokouksissa sekä avustajia että kansanedustajia. Hän nolaa ihmisiä ju
      Kotimaiset julkkisjuorut
      181
      1340
    10. On todella hassua

      Ajatella että pitäisit erityisen kuumana tai seksikkäänä?
      Ikävä
      73
      1237
    Aihe