Audi fanit saa jotain mitä muiden halpismerkkien fanit ei saa.
AUDI tulee F! sarjaan
Anonyymi
5
262
Vastaukset
- Anonyymi
Kiva, että sinäkin annat oman rahallisen panoksesi tuon sarjan pyörittämiseen! 😆
- Anonyymi
Juu, ja jossa Hondan moottorilla varustettu Red Bull ajaa voitosta voittoon!!
- Anonyymi
⠀⣠⣴⠿⠛⠛⠛⢷⣶⡾⠟⠛⠛⠿⣶⣴⠿⠛⠛⠛⢷⣦⡾⠟⠛⠛⠻⣶⣄⠀
⣰⡟⠁⠀⠀⠀⢀⣾⠛⣿⡄⠀⠀⢰⡟⢻⣆⠀⠀⢀⣾⠛⣿⡀⠀⠀⠀⠈⢻⣆
⣿⡇⠀⠀⠀⠀⢸⣏⠀⢸⡇⠀⠀⣿⡇⢈⣿⠀⠀⢸⣏⠀⢸⡇⠀⠀⠀⠀⢈⣿
⠹⣧⡀⠀⠀⠀⠈⢿⣤⣿⠃⠀⠀⠸⣧⣼⡏⠀⠀⠈⢿⣤⣿⠁⠀⠀⠀⠀⣼⡏
⠀⠙⠿⣦⣤⣤⣤⡾⠿⢷⣤⣤⣤⣴⠿⠿⣦⣤⣤⣤⡾⠿⢷⣤⣤⣤⣴⠾⠋⠀ - Anonyymi
Pitääköhän olla öljypurkki mukana
- Anonyymi
lisätäään öljyä moottoriin renkaiden vaihdon lisäksi, joten sekuntteja tuhraantuu Audilla varikolla, ei mahdollisuuksia voittoon.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu1686559Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv1033064Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?1031851Aktivistinainen pysäytti ICE-agentin luodin päällään USA:ssa!
Video ampumistilanteesta: https://edition.cnn.com/2026/01/07/us/video/ice-shooting-minneapolis-digvid "Media: ICE:n am501575- 161297
Kyllä mä suren
Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko111290Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin
Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m131185"Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?
Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?311165- 561140
Yhteen hiileen velanottoveljet V P K
Tytäryhtiöissä palaa julkista rahaa ja vastuuttomuuden takia -ei pakollisten -kuntalain edellyttämien asioiden takia! N751083