En muista sukunimeä, piti joskus 90luvulla jotain lastenvaatteiden vaihto tapahtumaa ja tuli siitä vähän niinku tunnetuksi ja oli jonkin sortin julkkis ennen someaikaa. nuorempana oli Miss Suomen perintöprinsessa, Naistenlehdessä juttua, kun eros miehestään sen jälkeen katos kartalla, eikä ole senjälkeen kuulunut mitään. 3 lasta, nyt jo aikuisia ja omillaan.
Marianne- niminen nainen.
Anonyymi
1
260
Vastaukset
- Anonyymi
Oliko Marianne Äström? Joku Marianne-julkkis tuli myös mieleen, mutta hän ei tainnut olla missikisoissa, Marianne Heikkilä, hän on pappi ollut vuosia.
Oli kaunis nainen ja on kai vieläkin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen
Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot193355Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"
Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe102767- 282404
- 421787
- 461408
KL: Mari Hynynen avoimena - Jouni-rakkaan ja Joel-pojan välit ovat nämä!
Mari Hynynen (ent. Perankoski) on naimisissa Jouni Hynysen kanssa. Marilla on edellisestä liitosta yksi lapsi, Joel Vola101398- 411351
- 81315
- 521233
Missikohu edustaa nykyajan monimuotoisuutta
Puolesta vai vastaan, saako esittää pilkkaavasti jonkun toisen ihmisen syntyperäisiä ominaisuuksia? Kadulla vastaan tule2621105