Et tiedäkään mies, kuinka paljon

haluaisin sinulle kirjoittaa ja toivottaa aamuisin Huomenta, päivisin flirttailla ja illalla käpertyä virtuaalisesti kainaloosi. Mutta, se ohi on..ohi on..💔
Jäi vain tämä hajottava Ikävä, joka ei lopu vaikka mitä tekis..Miss you💋💗
14919
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Kenelle tämä on? Miksi se on ohi?

Äänestä

Kyllä Disse hoitaa homman. 👍

Äänestä

No nyt tiedän.

Äänestä

Sulla on mies nimenomaan virtuaalitodellisuus vrt virtuaalikainalo, sun sanavalinnat jo paljastaa että tämä on jotain itseterapiaa, sekä överimäärä emojeita.
Yleensä ihmiset kaipaa ihan oikeaa kontaktia, jos niikseen tulee.

Äänestä
  • Sivusta ihmettelen mitä sinä teet Ikävä palstalla? Ketä ikävöit? Vai onko elämäntehtävänäsi sabotoida ketjuja? - pitkään sivusta seurannut ihmettelee

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Sivusta ihmettelen mitä sinä teet Ikävä palstalla? Ketä ikävöit? Vai onko elämäntehtävänäsi sabotoida ketjuja? - pitkään sivusta seurannut ihmettelee

    Pätemistä se on virtuaalinenkin. Kaikki eivät muuhun pystykään joten sallittakoon se hänelle.

    Äänestä

  • Herran jumaIa että sinä olet tylsä ihminen. Ei ketään kiinnosta sai ras jankutuksesi. Olet ahkerin palstan käyttäjä kautta aikojen. Etkä ollenkaan niin terve tai fiksu kun yrität esittää. Sivusta

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Sivusta ihmettelen mitä sinä teet Ikävä palstalla? Ketä ikävöit? Vai onko elämäntehtävänäsi sabotoida ketjuja? - pitkään sivusta seurannut ihmettelee

    Ihan samaa minäkin mietin usein. Onko hän mustasukkainen vai mikä häntä vaivaa? Täysin käsittämätöntä. Joku nainen kaipaa jotain miestä. Tuo näkee siinäkin troIIin. Täällä käy todella saraitakin ihmisiä ja tuo on yksi heistä.

    Äänestä

Ohi ollut jo vuosia, vielä ikävöit?

Äänestä

No ala kirjoittelemaan sille miehelle. Vai pelkäätkö, että estää sinut?

Äänestä

Jooei, totta tämä.

Äänestä

Miksi vain virtuaalisesti?

Äänestä
  • Etäisyyttä on paljon.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

haluaisin sinulle kirjoittaa ja toivottaa aamuisin Huomenta, päivisin flirttailla ja illalla käpertyä virtuaalisesti kainaloosi. Mutta, se ohi on..ohi on..💔
Jäi vain tämä hajottava Ikävä, joka ei lopu vaikka mitä tekis..Miss you💋💗

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu