Johtuuko tämä kateellisuudesta vai mitä? Ei se mitään, tottakai on pelottavaa että sellainen, josta ei ITSE tykkää, valloittaa musiikkimarkkinat:) Antin toinen levy on jo yhdessä päivässä myynyt kultaa ja keikkoja riittää (jopa niitä k18-keikkoja). Ei ole mitään syytä miksi Antti ei saisi tehdä tuollaista työtä. Paljon olen vain sivusta seurannut tuota haukkumista ja epäkunnioittavaa käytöstä, mutta nyt ajattelin jotain vihdoin sanoakin. Tosin eihän noiden teinien "AnTtI On NiiQ HoMO!!111" viesteihin edes kehtaa vastata:D Aika harva vähänkin vanhempi fani jaksaa vetää tuollaisesta herneen nenään. Tai ehkä suomalaiset vaan on tottuneet suomirockiin eikä tanssivaan r'n'b poikaan...;) ja onhan se just hyvä kun joku herättää noin paljon keskustelua;)
Noniin, olen asiani sanonut ja nyt häivyn-----> ..älkää edes vaivautuko vastaamaan "HYyyyIIIII AnTTtttii PeräRUIsGuuuuUUhhhh!!1111" hahaha.
Noniin, olen asiani sanonut ja nyt häivyn-----> ..älkää edes vaivautuko vastaamaan "HYyyyIIIII AnTTtttii PeräRUIsGuuuuUUhhhh!!1111" hahaha.
Vastaukset 1
Vanhimmat
näin on.