Oli se vaan silmiä hivelevä näky Suonenjoen terveysasemalla pe2.9 nähdä nuori tummahiuksinen naisenalku mustamaski naamalla... lähinnä aivan jumalattoman hyvä peppu mustissa legginseissä :) Valehtelematta varmaan kaunein mitä nähnyt... kummasti piristi päivää... :)
Unelma runko!
10
1625
Vastaukset
- Anonyymi
Unelmarunko on myös k marketin kassatytöllä! Olen ihastunut hänen pitkiin ripsiin...
- Anonyymi
Niitä saa muutamalla eurolla nettikaupasta. Osta semmoset, ja laita ne lompakkoosi ja katsele aina kun tekee mieli. Siis matkaripset. Osta toiset kotiripsiksi.
- Anonyymi
Oot hanibööö
- Anonyymi
Siis homppeli puppe🆘😒
- Anonyymi
Totta k marketissa unelma rungot kassalla! Käynkin siellä aamuin illoin tarkastamassa tilanteen ..
- Anonyymi
Ps myös viereisessä ALKossa unelmrunkoja töissä....
- Anonyymi
Pienessä metsikössäni pitkiä, puolimetriä paksuja unelmarunkoja. Priima laatua. Kaikki yksityiskäytössä ja saan halata jokaista mielin määrin.
- Anonyymi
Onko puillasi hyvät tissit?
- Anonyymi
Unelma Runko ? En ole kuullut sen nimisestä naisesta.
- Anonyymi
Ehkä se tarkoittaa Unelma Säleikköä.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nyt tajusin mitä haet takaa
En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä423394- 361984
Naiselle mieheltä
Huomasin tuossa, että jääkaapissani on eräs sinun ostamasi tuote edelleen avaamattomana. Arvaatko mikä?301729- 161527
- 231508
- 91391
- 241377
- 141227
Ihmetteletkö, mihin sinussa ihastuin?
Pikkuhiljaa huomasin, että olet ainutlaatuinen luonne, plussana tietysti ulkoiset avut. Toista ei taida löytyä koko maai781125- 221102