Mua on alkanut kiinnostaa Karting harrastuksena.
Onko tietäjiä jotka osaisi auttaa miten tälläsen harrastuksen vois alottaa? Oon 18-vuotias joten en varmaan junnuihin luokitu mutta en ole myöskään mikään ikäloppu :D
Oma tutkimustyö ei tuottanut paljoa tulosta että miten tähän harrastukseen pääsisi sisään todella. Olisi kiva saada lisäinfoa ja toki joitain sivustoja / paikkoja josta voin itsekkin etsiä.
Karting kiinnostaa... Mistä aloittaa?
Anonyymi
2
1341
Vastaukset
- Anonyymi
Liity johonkin FK kerhoon niin saat kuulla kaiken mitä kannattaa tehdä. Sitten kun olet tehnyt kaiken niin sitten kerrotaan miksi ei olisi kannattanut tehdä niin. Onnea valintoihin.
- Anonyymi
Aikalailla sisäpiirin puuhastelua ainakin täällä pohjois-pohjanmaalla. Naureskellaan suunnilleen, jos kalusto ei ole viimeisintä huutoa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin2619368IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3176544Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?691534Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61371Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.921185- 1091141
Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut72993Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin42841Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus23736MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk311718