Kun liskokinkku (kuningatar elisabeth) potkaisee tyhjää julkisesti (hirtetty jo aiemmin rikoksista ihmisyyttä kohtaan)
alkaa suuri kakan osuminen tuulettimeen.Tähän kuuluu rahan arvon,osakkeiden jne tuhoutuminen.
Sinulla on "rahaa" mutta sen arvo ei ole patskan vertaa joten kaupasta ei saa ruokaa edes sillä paschkapaperilla.
Siirrymme siis erilaiseen "valuuttaan" jonka käyttöjärjestelmä on jo asennettu sinun sisääsi "korona"piikissä.
Vekkuleinta koko asiassa on, ettet sinä ole enää ihminen.
Luit oikein.Olet GMO, geneettisesti manipuloitu organismi, ja SINUN ruumiisi omistusoikeudet omistaa firma, joka teki "rokotteen" (FDA ei ole edelleenkään hyväksynyt rokotteeksi koska se ei täytä kriteerejä.)
Käytännössä sinulla EI OLE ihmisoikeuksia,koska ET OLE ihminen enää, vaan GMO.
Laillisesti, koirallakin on enemmän oikeuksia kuin sinulla.
Vuosia sitten varoitin, nyt en ole foliohattu,vaan kaikki, KAIKKI, jonka sanoin on FAKTAA.(aiemmat tekstit poistettu melko hyvin, faktat ei sopineet agendaan eikä varsinkaan niistä tiedottamien ENNEN kuin ne tapahtuvat)
Mieti, mieti aivan todella olisiko aika herätä ja tajuta mitä maailmassa tapahtuu..?
Kuningattaren kuolema aloittaa sen
9
119
Vastaukset
- Anonyymi
tälläkin palstalla on maksettuja trolleja jotka koittavat viedä faktoja pois valehtelemalla foliohattuisuudella tms. valheilla. tutkikaa ITSE asioita huomaatte että kappas vain se olikin TOTTA.
- Anonyymi
No "rokotteet" on jo huomattu valheeksi.
1.ei estä tartuntaa
2.ei estä levittämästä tartuntaa
3.ei estä mitenkään taudin "vakavaa" muotoa ("taudin"han saavat vain ne,jotka sen ottavat piikissä ja aivan omaa tyhmyyttään"
4.ei estä kuolemaa
päinvastoin, aiheuttaa myocarditis ja/tai pericarditis tilan eli sydämen tai sydämen ulkoisen osan tulehduksen ja sitä kautta sydänkohtauksen (miljoonia kuollut jo ja kuolee edelleen)
- Anonyymi
..tota noi..
Mulle kelpaa kyllä geenimanipuloitu orkasmi,vaikka usseempiki..
emmää tosta muuta ymmärtäny? - Anonyymi
Olisiko sinun aika hakeutua hoitoon?
- Anonyymi
Olisiko sinun aika pitää kuonosi ummessa hoitosi kanssa? nythän se liskokinkku julistettiin vainaaksi.
- Anonyymi
Ei tartte mennä...aina jos seisokki tuntuu pitkittyvän tuskallisesti,menen vessaan ja kopautan tattispalalla napakasti lavuaarin kulmaan niin yleensä helpottaa varttitunnissa.
- Anonyymi
Mikä lääkitys sinulle ikinä onkaan määrätty...Jatka heti sen ottamista. Ilman et pärjää..
- Anonyymi
Uutisten perusteella Suomi on englantilaisten alusmaa....vanha kääkkä kuolee niin Suomi sekaisin! Junttisuomalalaiset ymmärtäkää ettei englannin kulttuuri eikä kieli ole SUOMALAISTA isänmaallisuutta! Vielä jpstain saatana Dianasta moukille innostusta....housut kosteina! Kiinnostukaa JUMALAUTA mannereirooppalsisista valtioista jotka ovat MEIDÄN liittolaisia!!
- Anonyymi
24.9. kuulemma menee sitten rahasysteemit nurin.Rahasi arvo on nolla.
Ostaisin kultaa, kun sen arvo ei tunnu koskaan juuri laskevan vaikka paperirahat laskee aina.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä aiot tehdä uudenvuoden aattona
Mitä olet suunnitellut tekeväsi uudenvuoden aattona ja aiotko ensi vuonna tehdä jotain muutoksia tai uudenvuoden lupauks1523476Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa
On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t512432- 1211247
Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä
Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu151220Ikävä sinua..
Kauan on aikaa kulunut ja asioita tapahtunut. Mutta sinä M-ies olet edelleen vain mielessäni. En tiedä loinko sinusta va101119Väestönsiirtoa itään?
Ano "the Russo" Turtiainen sai poliittisen turvapaikan Venäjältä. Pian lähtee varmaan Nazima Nuzima ja Kiljusen väki per55979- 46904
Vuoden luetuimmat: Mikä on Pelle Miljoonan taiteilijaeläkkeen suuruus?
Pelle Miljoonan eläkkeen suuruus kiinnosti lukijoita tänä vuonna. Artikkeli on Suomi24 Viihteen luetuimpia juttuja v. 2019900- 40815
Riikka Purra sanoo, että sietokykyni vittumaisiin ihmisiin alkaa olla lopussa.
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/be8f784d-fa24-44d6-b59a-b9b83b629b28 Riikka Purra sanoo medialle suorat sanat vitt202731