No kumpi on sinun suosikki, ja miksi ? Ja wanhukset jotka syö vaan lanttua ja sillakkaa ei kannata vastata.. Mut joo kumpi on parempi ?
Burger King vs Mäkkäri
20
114
Vastaukset
- Anonyymi
Itellä noi on kyl aika tasan. Käyn molemmissa satunnaisesti ja kummassakin on omat hyvät puolensa. Burger kingissä on jotkin tuotteet ehkä halvempia, ja se on siellä kans hyvä että juomaa saa santsata samaan rahaan.
- Anonyymi
Samaa paskaa myydään molemmissa.
- Anonyymi
Kummatkin suurinta paskaa mitä olla voi.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kummatkin suurinta paskaa mitä olla voi.
En tiedä kun en ole paskaa maistanut .
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
En tiedä kun en ole paskaa maistanut .
Käy jommassakummassa niin tiedät miltä paska maistuu.
- Anonyymi
carrols
- Anonyymi
Kuumaa suolaista roskaa
- Anonyymi
Perusta Lanttu Burger. Ja muista myydä silakan makuisia ranskalaisia.
- Anonyymi
"Silakan makuisia ranskalaisia" Savumuikut on jo !
- Anonyymi
NeukkuBrgr- mätää kaalta, arbuusia ja paloviinaa !
- Anonyymi
BG-on demareiden ja kuuluu Tradekaan, jokainen ropo bg:n kassaan on puoluetukea kommunisteille/vihervassareille !
- Anonyymi
Ei ainakaan mäkkäri!
Kaikkien missä jotain amerikkalaista vaikka tämä iPad no Kiinassa tehty on aika huono, tivoliradio tuossa keittiössä ihan paska pysymään asemalla 9 euron Tokmannin tuotenimi toimii paremmin ! Perämoottorit jonhsonikaan 70 hvon aivan helvetin surkeaa laatua!
Miksi kun Amerikkalainen on lähinnä statusta ja brändi mutta ei muuta !
Mikä tahansa on parempi!- Anonyymi
Oletko kokeillut iPad ranskalaisilla mäkkärissä, suosittelen
- Anonyymi
Kaali ja lanttu on amerikan herkkuja !
- Anonyymi
Ehdottomasti mäkkäri sanoo wanhus. Kyllä se vielä sinullekkin lanttu ja kaali kelpaa.
- Anonyymi
No ei sitten kumpikaan. Molemmat on ihan täysin surkeita. Laitat sinne tiskille noin 30 euroo. No kyllä sillä nyt nälkä lähtee sillä hetkellä. Mutta tunnin kahden päästä on jo kauhee nälkä uudestaan. Ihan täysin turhia palkkoja molemmat.
- Anonyymi
Jos on pakko valita burger king ,,mäkkäri on niin nähty ..
- Anonyymi
Ei kumpikaan. Fast Food on out.
Osta S ryhmän Tammisen hampurilaispihvejä tai K kaupan Naughty burger pihvejä ja tee ite. Iha ite sanois Jope-
Tulee parempaa ja halvempaa vaikka eka kerralla raaka aineita ostettaessa rahaa menee.
Nää ite laitetut vois olla jossain vähän paremmassa paikassa hintaan 15,90.- Anonyymi
Aloittaja taitaakin olla näitä uusavuttomia, joka ei osaa laittaa itselleen edes ruokaa.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit986128KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti3495577Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei522639Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta
Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-20000117808521042036Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT1071758- 1151626
Puolen vuoden koeaika
Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro191603Tytti Tuppurainen nöyryyttää avustajiaan
Tytti Tuppurainen nöyryyttää SDP:n eduskuntaryhmän kokouksissa sekä avustajia että kansanedustajia. Hän nolaa ihmisiä ju1801267- 731177
Nuoret hakevat eläkkeelle, vaikka eivät ole olleet vielä töissäkään
hyvin menee. Pieni vastoinkäyminen elämässä, ja heti masennutaan. Monet alle 30-vuotiaat hakevat työkyvyttömyyseläkettä188988